Skocz do zawartości
GreenWidow

Hesi Bloom - kiedy zaczać nawożenie minerałami na kwitnienie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Leciałem długo na organice i o minerałach wiem nie za wiele.
Gleba ze sporą ilością nawozu Gold Label Special Mix z dodatkiem Light Mix, mam kłopot z ustaleniem momentu wejścia Bloom Complex  do nawożena AF na kwitnieniu.
FastBuds zrobił własną tabelę dla auto i Hesi, więc wstępnie dawkowanie ogarniam. Pozostaje kwestia, kiedy zaczać dawać nawóz, gleba jest dość mocna jak na AF.

Azotu pewnie wystarczy na 6-7 tygodni, tylko nie wiem co z P i K. Biorąc pod uwagę, że zrobiłem mocną mieszankę dla auto, to czy potrzeba dawać Bloom Complex na pierwsze
dwa tygdnie po pokazaniu przez planta białych włosków?

Pytanie dotyczy ogólnie dawkowania mineralnego P i K dla mocnej ziemi i AF, wszystko jedno czy to Hesi, czy inny minerał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Panem powyżej, zbyt wiele czynników i zmiennych wpływa na porę i dawkę nawożenia. Zazwyczaj producenci walą na etykiecie dawki końskie żebyś znowu kupił butle. A generalnie obserwować planty i reagować na sygnały które Ci dadzą. Pozdro hydro maniak 💦

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...