Skocz do zawartości
golombek

Tegoroczny Sezon pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako, iż tegoroczny sezon zbliża się do nas wielkimi krokami mam do was pare pytań, ponieważ będzie to mój pierwszy sezon miejscówki szukałęm od dawna i w końcu znalazłem coś co wygląda solidnie jednak najprawdopodobniej będe musiał posłużyć sie donicami i stąd moje pytania a mianowicie:

1. Jak duże donice powinienem wybrać w planach mam posadzić 2-3 pełno sezonówki oczywiście każda w oddzielnej donicy

2. Czy donice moge zakopac delikatnie w ziemi dla lepszej stabilności oraz mniejszej widoczności (nie znalazłem na forum podobnego pytania)

3.Co do spota jest to tak jakby wysepka, na którą ciężko się dostać jak kolwiek trzeba przejść przez rzeke lub jakąś kładke ale mniejsza obawiam się własnie dlatego że teren będzie podmokły i dla tego chce użyć donic ale moje pytanie jest takie czy warto posadzić tam jeszcze jakies chwasty wokół, pokrzywy czy coś dla mniejszej widoczności w razie W nie widziałem tam nigdy nikogo ale wole dmuchać na zimnę a im ciężej się dostać tym lepiej

4.Ostatnie pytanie czy polecacie jakąś stronke od nasion czy przejechać się do sklepu (najbliższy mam 130km) pytanie jak z jakością nasion online bo jeśli jest dobra to szkoda wydawać kase na paliwo

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, golombek napisał:

1. Jak duże donice powinienem wybrać w planach mam posadzić 2-3 pełno sezonówki oczywiście każda w oddzielnej donicy

jak największe z doświadczenia wiem że jak pizga słońce to codziennie trzeba podlewać ja użyłem raz 70l donic i hydrożel do tego a i tak podlewać musiałem

5 godzin temu, golombek napisał:

2. Czy donice moge zakopac delikatnie w ziemi dla lepszej stabilności oraz mniejszej widoczności (nie znalazłem na forum podobnego pytania)

tak możesz

5 godzin temu, golombek napisał:

3.Co do spota jest to tak jakby wysepka, na którą ciężko się dostać jak kolwiek trzeba przejść przez rzeke lub jakąś kładke ale mniejsza obawiam się własnie dlatego że teren będzie podmokły i dla tego chce użyć donic ale moje pytanie jest takie czy warto posadzić tam jeszcze jakies chwasty wokół, pokrzywy czy coś dla mniejszej widoczności w razie W nie widziałem tam nigdy nikogo ale wole dmuchać na zimnę a im ciężej się dostać tym lepiej

zawsze warto nasadzić chwastów w celu zamaskowania miejscówki

5 godzin temu, golombek napisał:

4.Ostatnie pytanie czy polecacie jakąś stronke od nasion czy przejechać się do sklepu (najbliższy mam 130km) pytanie jak z jakością nasion online bo jeśli jest dobra to szkoda wydawać kase na paliwo

z tego co wiem to na ten moment regulamin zabrania reklamowania nasion na forum, jakość online nasion jest taka sama 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Wiesiu napisał:

jak największe z doświadczenia wiem że jak pizga słońce to codziennie trzeba podlewać ja użyłem raz 70l donic i hydrożel do tego a i tak podlewać musiałem

tak możesz

zawsze warto nasadzić chwastów w celu zamaskowania miejscówki

z tego co wiem to na ten moment regulamin zabrania reklamowania nasion na forum, jakość online nasion jest taka sama 

Dziękuje ci bardzo za odpowiedź co do podlewania własnie wiem ale to nie problem gdyż obok jest ta rzeczka, tylko jeszcze pytanie jak dużo lać tej wody wiem że lepiej jak jest troche mniej niż jak mam przelać, pewnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi ale chętnie posłucham słów specjalisty na ten temat ,

Dobra super zakopuje je aż miło. Dzięki jeszcze raz i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...