Skocz do zawartości
Adrianator

Dziwne samopoczucie po thc

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

ostatnio w środę wziolem 1 bucha z vapka z niby thc, miałem bad tripa przez 2h a potem poszedłem spać. Kolejny dzień byłem zamulony i pamiętałem wszystko jakby było w śnie. I nadal się to powtaża aż do dziś. Nie wiem co robić na internecie nic nie ma. Może to był jakiś dopalacz czy jakieś innego gowno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrianator Po pierwsze i najważniejsze - nie pal jak Ci nie służy. Zapal coś sprawdzonego co sobie sam załatwisz co dobrze działa na Ciebie. Też tak raz zostałem poczęstowany jakiś dopalaczem niby haszem po którym tak mnie wyjebało w ciemność, w próżnię, że nie byłem w stanie przypomnieć sobie mojego życia i nie wiedziałem co to w ogóle jest życie i jak wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prograss ja tak miałem po wypaleniu swojego auto AK47, który wyrósł mi karłem.  Jeden patyk ze małym, napuchniętym kwiatem. Dosłownie tak samo to określałem, ciemność, nicość, dno duszy. Fakt było to w etapie, kiedy miałem problemy na bani, więc palenie nasiliło to co miałem w sobie. Ale znam to miejsce, byłem tam, nie żałuję, choć nie chciałbym wrócić:)

@Adrianator zastanów sie nad sobą i zdecyduj.. albo nie pal bo masz bałagan w psychice, albo zmień nastawienie do palenia poprzez afirmacje, albo towarzystwo złe, co też wpływa negatywnie na Ciebie. Po prostu po zajaraniu wszystko wychodzi na wierzch, a raczej Ty wchodzi w głąb siebie i przeraża Cie to co odczuwasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...