Skocz do zawartości
sufixon

Czy z roślinkami jest wszystko w porządku? Prosze o rady

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Jest to moja pierwsza mała uprawa outdoor. Konopie zacząłem kiełkować 5 czerwca i na dzień dzisiejszy tak wyglądają. 

Są to Auto amnesia Haze i White widow. 

Prosiłbym was o rozwianie moich wątpliwości i odpowiedź na pytania.

- Czy auto amnesia haze jest już niebawem do zbioru czy mam jeszcze poczekać ? a jeśli tak to ile mniej więcej dać jej jeszcze czasu 

W ogóle jest jakaś maleńka i urosła na jakieś 35cm. Pewnie popełniłem jakiś błąd ale czasu nie cofnę :p

- Co się dzieje z White Widow ? liście zaczęły żółknąć od spodu i ogólnie wstrzymał się jej wzrost (ma 1m)

- Kiedy i czy w ogóle mogę liczyć na kwitnienie tej roślinki? 

 

Jak możecie to wypowiedzcie się na ich temat i co mogę robić źle a co mógłbym zrobić lepiej.

 

Dzieki !67947906_2401094230169852_5293432980549664768_n.thumb.jpg.796229d5c55153a1faa187b829144389.jpg

 

 

67651314_641931482961912_1718090551665885184_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sufixon automaty duże nie rosną, ja bym ją jeszcze potrzymał trochę jak większość włosków będzie brązowych 

ta white widow  może nie zakwitnąć często się zdarza że te rośliny nie dochodzą ludziom bo późno zakwitają, a te liście tak oklapnięte świadczyć mogą o przelaniu roślinki, może mieć za mokrą glebę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest minimalna szansa że ten White Widow dojdzie ? Czytałem że zacznie automatycznie kwitnąć jak długość dnia spadnie poniżej 14-15h. Czy to prawda czy raczej nie mam na co liczyć ? dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sufixon jest szansa jakaś że coś z niej zbierzesz jak zacznie na dniach kwitnać, ona może ci zakwitnąć nawet pod koniec sezonu tego nie da się ustalić bo producenci nasion robią obecnie nasiona na odpierdziel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będe w domu to zrobię fotke bo jakieś białe pręciki się pojawiają a to podobno początkowa faza kwitnienia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie olśniło że przecież ta kastra nie ma dziur na dnie :/ także czeka dziś wiercenie

a co z tą drugą ? ile jeszcze czekać do zbioru ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...