Skocz do zawartości
sopel

Jaka minimalna wysokość doniczki?

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester Nie wiem czy zakładać osobny temat ale potrzebuje pomocy albo naprowadzenia w montażu tego co mi przyjechało bo namiot ma 120 a jak zobaczyłem te rzeczy co mi przyjechały to się kurwa za głowę złapałem gdzie ja to wsadzę? 🤣 Jak to ma być? Filtr pod sufitem, wentyl - sterownik wychodzący na zewnątrz z dziury, pod filtrem lampa? Jak lampa będzie blisko rośliny to podobno będzie ona rosła zbita ale to chyba w niczym nie przeszkadza, prawda?

IMG_20230217_131716.jpg

IMG_20230218_085421.jpg

@Tester o co chodzi z trenowaniem rośliny? Nie mogę znaleźć posta na ten temat albo czegoś nie ogarnąłem 😅

@Tester przenieś proszę ten wątek do innego działu jeśli uważasz. Chyba, że jesteś w stanie mi bezpośrednio pomóc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, sopel napisał:

o co chodzi z trenowaniem rośliny?

Dla początkującego LST... Low Stress Training. Drutami łapiesz roślinę i nie pozwalasz jej rosnąć w górę tylko prowadzisz "w poziomie" tak jakby wokół doniczki 😉

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie robią z tego co widziałem. Ale jak roślina ma z 15-25cm już można. Bo później jest większy problem jak łodyga robi się zbyt gruba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszych fotorelacjach na forum np. 

Albo na youtubie... Wpisz: lst cannabis albo coś tego typu i masz. Nie musisz mieć po polsku...

 

Ps: tu moje pierwsze, trochę nieudolne LST 🙂

 

Ja nie lubię tego cienkiego zielonego drucika. Wolę kabel od prądu 1.5mm2 a do unieruchamiania łodygi nawet 2.5mm2

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączanie tego to jest chyba najprzyjemniejsza część tego wszystkiego... bo od razu widać efekt 🙂

Rozpakuj wszystko, usiądź, popatrz i jakiś pomysł powinien się urodzić. Spróbuj poskładać to bez wyciągu na razie, ale cały czas myśl, że ten wyciąg jakoś zainstalować trzeba będzie. Jak nie da rady wewnatrz boxa to jest też opcja wywalenia go poza niego...

Edit: tam w moim temacie gdzie mi klikasz reakcje możesz porównać rośliny z LST z takimi bez LST. Jest spora różnica wysokości 🙂

 

Pokaż tą swoją lampę i zacznij od zamontowania jej w namiocie. Będziesz miał pogląd jak to będzie wyglądało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...