Skocz do zawartości
WBB

Jaka alternatywa dla BioBizz?

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory miałem tylko styczność z nawozami BioBizz. Do TriPacka dokupywałem BioHeaven i ActiVera. Pod koniec dochodził Atami PK 12/13 a najnowszy PK 14/15.

Jaka jest alternatywa dla w/w zestawu? Jaka organiczna i jaka mineralna?

W sumie nie wiem czy już mi dalej zależy na organice. Chętnie zmienił bym na mineralne jakby to miało lepiej iść 🙂

Fajnie by było jakbym nie musiał mieć tego w 5 butelkach. Poczytałem coś niedawno a Canna i tam były 2 butle Flores i Wega zdaje się. Ale pewnie coś tam jeszcze trzeba dorzucić i wyjdzie, że znowu mamy 5 butelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mineralne to polecam awozy Agricole żel - do roslin zielonych, a drugi do kwitnących. Wydajne i spoko cena czyli tanie.

Jak lecisz w Coco-  dokupujesz tylko call mag i nic więcej nie trzeba. Rośliny zielone i zdrowe o ile nie przesadzi się z dawkami.

A organicznie to może astvit.

Edytowane przez Bum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bum napisał:

Jak mineralne to polecam awozy Agricole żel

 

4 minuty temu, Bum napisał:

A organicznie to może astvit.

Ale to są nawozy do naszych celów? Bo takich z ogrodniczego to nie daję 🙂

Uprawa w ziemi... żadne coco 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" nasze kwiatki" to też rośliny:)

Nie ważne czy azot,potas, fosfor i inne minerały będą z butelek np.canny czy z Agrecola,  biopona itd... różnica w cenie. 

Nasze habazie są bardzo podobne do pomidorow- chodzi o wchłanialność pierwiastków, minerałów potrzebnych do fotosyntezy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...