Skocz do zawartości
guakb427

Pierwsza roślinka słabo wygląda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. To moja pierwsza roślina, ma już ponad 2 miesiące i pytanie czy to ma tak wyglądać? Moim zdaniem jest strasznie licha i za wolno się rozwija. Niestety nie pamiętam co to za odmiana(ale prawdopodobnie northern lights). Wiem że to będzie głównie wina oświetlenia bo ma tyle co na parapecie. Regularnie podlewana, co jakiś czas z odżywka. Co mogę teraz ulepszyć i ile zostało do zbiorów? Dziękuję z góry za rady i liczę się z chłostą 😅

 

20230212_132329.jpg

20230212_132300.jpg

20230212_132242.jpg

Edytowane przez guakb427

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, guakb427 napisał:

Wiem że to będzie głównie wina oświetlenia bo ma tyle co na parapecie.

odpowiedziałeś sobie na pytanie

14 minut temu, guakb427 napisał:

Co mogę teraz ulepszyć i ile zostało do zbiorów? Dziękuję z góry za rady i liczę się z chłostą

wszystko ulepszyć bez światła masz efekty jakie masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 braki oświetlenia, ale to wiesz, no w tym tempie to koniec jakoś 3 miesiące albo i dłużej,  ona zaczyna kwitnąc  dopiero, spróbuj uzbierać trochę siana na sprzęt i zrób jej warunki do życia, albo zacznij od nowa,   bo jeśli trzymasz ją  na widoku oznacza., że masz możliwość postawienia boxa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...