Skocz do zawartości
maxh

Żółte liście

Rekomendowane odpowiedzi

moja podobnie wygląda, tylko do błędów które  popełniłem, doszła też walka z wciornastkami. Z każdym dniem trace nadzieje i powątpiewam czy coś z tego będzie, u Ciebie podobnie, szału niema, ale jeśli dla nauki też sie tym bawisz, to ciśnij do końca, coś wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie siemka, to myślę że mamy podobnie, łącze się z tobą w bólu i nadziei:) no mi ogólnie dopiero zaczynają się topy zawiązywac w tej gorilla cake, a to 60 dzień już, więc jest kolorowo.. a nie wspomnę o tej drugiej, co ma tyle samo i od tygodnia dopiero odbila, bo tak to już wgl była karłem wśród karłów.. ale coś tam rośnie cały czas, więc sobie wmawiam, że  jeszcze napuchnie, a za drugim razem pójdzie lepiej.. trzymaj się i powodzenia tam:)

Ale u Ciebie z tego co widzę, to o wiele lepiej wygląda. Poza tym masz sezony, a ja automat.. więc pewnie jestem w większej dupie, mimo twoich przeciwności:) tak tylko chciałem pocieszyć 

Edytowane przez maxh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxh W ogóle mnie to nie pociesza, ale dzięki za starania hehe 😄
Jedź z nią do końca, choćby z czystej ciekawości co się stanie. Nawet jak skopcisz z niej jednego blanta, to tego jednego zapamiętasz pośród setek innych 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi @grolsch3 siema panowie, możecie zerknąć? Mam wrażenie że to jakiś grzyb.. wszystko zaczęło się sypać, jak wlałem jej tego pk od atami.. następnego dnia zaczęła brązowieć. A zaraz potem zaczęły się pojawiać takie ciemne plamy z dziwnym nalotem. Mam wrażenie że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Liście cały czas są opadnięte, a jakby tego było mało, to dzisiaj zaczęła wydzielać jakiś dziwny zapach.

20230326_144810.jpg

20230326_144923.jpg

20230326_145011.jpg

20230326_145051.jpg

Edytowane przez maxh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxh ziomek trudno coś tu doradzić bo raczej umiera ta roślina. Nie wiem czy byl potrzebny dolomit, wiem że korzenie są porażone, a czym to nie wiem. Są i braki i przepalenia. No i jest nauka. Serio nie pomogę. Czemu uważasz że grzyb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 te plamy ciemne i nalot na nich(najlepiej widać na pierwszym zdjęciu) bardzo dziwnie wyglądają. I zapach jakby coś gniło lekko. Myślisz żeby to ciąć już? Bo jest coraz bardziej dramatycznie, a obok mam drugą, która się trzyma i boję się żeby mi coś nie przeszło na nią 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxh naprawdę nie wiem co z nią nie tak. Nie będę Ci pisał co robić bo ja widzę tylko zdjęcia. I trudno cokolwiek mądrego z mojej strony powiedzieć. Nigdy w takim stanie rośliny nie miałem, więc też nie wiem zbytnio czy da się tutaj coś zdziałać. Wygląd może oszukać, ale jak czujesz zapach zgnilizny to chyba nic innego jak przesiadka do innego medium. Czy ma to sens sam musisz decydować i nie bierz tego jako radę. Sam na Twoim miejscu miałbym trudny orzech do zgryzienia. Ale trzymam kciuki, jak nie ta to kolejna 🤷🏻‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...