Skocz do zawartości
Władimir Putin

Led do 2100zl

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mam już jedną taką ale jeszcze nie było zbioru to ciężko mi powiedzieć ile jest warta 🙂

 

Posiadam też mars hydro ts1000 na którym spoko rosną ale wydaje mi się że będzie za mały 

 

trzecią mam jakiś random którego właśnie muszę wymienić. 

Edytowane przez Władimir Putin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem zakupu lumatek ats 300w pro, który polecono mi na innym forum, a dzięki kodowi promocyjnemu, który również mi podano udało się obniżyć cenę z 2652 zł na 2122 zł. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Władimir Putin  Kod promocyjny ci uciął 530 zł od ceny ? To gruba obniżka, opłacalny interes, o ile razem z panelem "psy" nie przyjdą do domu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB @Władimir Putin  Co z tego, że zakup lampy/ panelu jest legalny? Zakup pestek też jest legalny, a wyrywkowo sprawdzają ludzi, jacy zamawiali pestki, nie przychodzą od razu, ale po czasie , by złapać kogoś na gorącym uczynku. W Polsce nie potrzeba im nakazu, by zrobić rewizje, wchodzą na blachę, a wystarczy im tylko podejrzenie. Natomiast prokuratura ma obowiązek wystawić nakaz do 7 dni od momentu przeszukania domu/mieszkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony czy nie to kto kupuje w sklepach z marżą to sporo przepłaca nawet jak odciągną 20%. A to dlatego, że marsy ze strony producenta 300w masz o około 600 zl na czysto z przesyłką (na czysto już od ceny po promce). Mówię o różnicy między lumatekiem który kupiłeś a Marsem fc.

Dwa, na blachę to się nie otwiera, widzę jak wjeżdżają z kopyta za podejrzenie uprawy. Co innego jak ktoś kogoś pomówi, ale to trzeba użyczać żeby się ktoś zaczął interesować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@WBB @Władimir Putin  Co z tego, że zakup lampy/ panelu jest legalny? Zakup pestek też jest legalny, a wyrywkowo sprawdzają ludzi, jacy zamawiali pestki, nie przychodzą od razu, ale po czasie , by złapać kogoś na gorącym uczynku. W Polsce nie potrzeba im nakazu, by zrobić rewizje, wchodzą na blachę, a wystarczy im tylko podejrzenie. Natomiast prokuratura ma obowiązek wystawić nakaz do 7 dni od momentu przeszukania domu/mieszkania.

 

No mnie tam, że sklep sprawdzony itp to nie interesuje za bardzo. Wypytuje właśnie o takie akcje jak piszesz... takich się najbardziej obawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt na Marsie da się zaoszczędzić kupując od producenta ale na lumateku niestety nie ma takiej opcji 

Co do wjeżdzania na chatę o podejrzenie, bo zamówiłem lampę pierwsze słyszę xD wielu znajomych coś tam dla siebie kombinuje ja tak samo i nigdy nie było problemu. 

Lampa dzisiaj przyszła i mam nadzieję że będzie się dobrze sprawować. Dzięki za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...