Skocz do zawartości
PanPiotr

Wybór miejsca, szerokość czy wysokość ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, proszę bardziej zorientowanych o poradę. Przymierzam się do mojej drugiej uprawy . Mam dwa miejsca w których mógłbym ustawić/zbudować boxa tylko niestety wymiary trochę z dupy i stąd moje pytanie w co wy byście celowali.

Wymiary to: 100x60x85wys

lub:                  45x45x120wys

Czy lepiej 2-4 niższe roślinki czy jedna pełnowymiarowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Andi napisał:

@PanPiotr dasz leda to ten niższy box da więcej plonu, rośliny oczywiście trzeba bedzie trenować żeby były niskie

Trochę się boję tego treningu ale chyba trzeba będzie się przemóc. Możesz polecić od siebie jakieś niskie i łatwe w obsłudze odmiany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PanPiotr jakieś indica szukaj fotoperiodyczne bo sativy potrafią na kwitnieniu trochę urosnąć, dasz krótki veg i trening i się zmieścisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Andi napisał:

@PanPiotr jakieś indica szukaj fotoperiodyczne bo sativy potrafią na kwitnieniu trochę urosnąć, dasz krótki veg i trening i się zmieścisz

Spoczko, będę działał. Tylko powiedz mi czy dobrze rozumiem. Odmiany fotoperiodyczne to te które trzeba samemu przestawić na kwitnienie zmieniając im cykl światła ?

Edytowane przez PanPiotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...