Skocz do zawartości
Mienso

Moje pierwsze dziewczyny :)

Rekomendowane odpowiedzi

Growbox 60x60x160cm po zamontowaniu wentylacji pozostało od doniczki do lamp led 100cm

Oświetlenie 2 lampy Mars Hydro TS-600 (Była jedna, ale w Black Week udało się wyrwać tanio kolejną 30% taniej)

Wentylacja kanałowy AXIAL-Q Ø 100mm 75/100M3/H 

Mieszacz Secret Jardin Monkey Fan 16w

Filtr węglowy Can-Lite

Ziemia to mieszanka BIOBIZZ All Mix i Light Mix

Doniczki 14 litrowe kwadratowe

Dogrzewanie GRZEJNIK RUROWY SCIENNY ECOHEAT 45W 

Monitoring temperatury i wilgotności Tuya, oraz kamera IP w growbox-ie  bo lubię na nie patrzeć 😛

Na początku stosowałem organiczne nawozy, ale mi rośliny zaczęły ciemnieć, teraz nie stosuję nic prócz wody, może ziemia miała bogaty zasób składników, a panie jeszcze ich nie pochłonęły?

Moje piękne rosną od 7 listopada, jest to moja druga próba, pierwsza zakończyła się niepowodzeniem, żadne nasionko z 4 zakupionych nawet nie pokazało języczka pomimo 10 dni czekania, stąd wniosek że były źle przechowywane u sprzedawcy.

Powiem szczerze przez nieuwagę zapomniałem je opisać, teraz nie umiem ich zidentyfikować.

Posadziłem 4 roślinki, jedną musiałem wywalić od początku żółta, karłowata, zużywała tylko dwutlenek tym piękniejszym.

Shiskaberry x Candida CBD Fast Feminizowane

Citric Boom CBD Feminizowana 

CBD Early Harlequin Kimbo Kush Feminizowane

Auto Diesel Tonic Feminizowane

Prezent Strawberry Pie Auto Fem

IMG20221220041017.jpg

IMG20221220041020.jpg

IMG20221220041024.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mienso napisał:

Monitoring temperatury i wilgotności Tuya, oraz kamera IP w growbox-ie  bo lubię na nie patrzeć 😛

Mój pomysł podkradłeś.... wymyśliłem to kilka dni temu podczas patrzenia się w planty jak szpak w pizdę 🙂

Że przydałby mi się odczyt warunków na bieżąco i najlepiej jakiś podgląd na wszystko 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też inteligentną listwę zasilającą, która też działa z Tuya i zaprogramowałem ją, aby wyłączała światło o 12 w południe i włączała o godzinie 18

Wszystko działa za pośrednictwem wifi a także danych komórkowych czyli LTE

Mam ustawione alarmy gdyby temperatura podskoczyła powyżej 30 stopni, bądź spadła poniżej 12 stopni, wtedy aplikacja powiadomi mnie o tym za pomocą telefonu.

Masz na oku panny, i wiesz że nic im nie jest.

Screenshot_2022-12-20-11-25-26-82_d448303990bb92d03c4d800220c6084a.jpg

Screenshot_2022-12-20-11-26-02-01_89ed83f5c7ca8fa2c91fc75c50289338.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...