Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano 😉

 

Czy przed ścinka obrywa się liście zasłaniające topy ? W internecie różnie piszą , a chciałabym je oberwać bo mają dość mało miejsca i mam wrażenie że w dolne partie nie dochodzi światło .Topy na gorze mają praktycznie same brązowe włosy a od połowy jest ich bardzo mało . To są moje pierwsze drzewka(automaty ) i obawiam się że przekwitną w czasie kiedy ja będę czekać aby mi te dolne topy dorosły . Mam namiot 160x80 i lampy LED mars hydro 150 i jakąś tam 100 W

Edytowane przez Amatorka98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi @Andi ALe te liście to tylko wiatraki mogę oberwać czy te zwykłe co zasłaniają także ? Mam ich aż 4 wydaje mi się że za dużo jednak na tak mały namiot ,  wykiełkowały 08.09 jedną już zaczęłam kaleczyc  jest trochę po przejściach złamała mi się kiedyś  . W załączniku wysyłam zdj  sprzed paru dni . Później bym ci podesłała obecne to może pomógł byś mi ocenić czy ta fioletowa w szczególności  już sama woda lać czy dalej nawozami IMG_20221205_100812.thumb.jpg.66cbd15ea80ce8c19ff6420ab865b32c.jpg

IMG_20221205_100608.jpg

IMG20221203175942.jpg

@Andi IMG20221130181924.thumb.jpg.8c292a894bd8511e1bba0a74cc36cd8c.jpg

@Andi

IMG20221203180428.jpg

A to  zdjęcie  topkow z tej rośliny  która  zaczęłam kaleczyc . Ale tak jak pisałam wyżej one są malutkie roślinka jest bardzo żywiczna co widać po liściach (tak mi się wydaje) ale dostała strzała przez te złamanie 

Ps . Sorry za jakość później zrobię lepsze zdjęcia  

IMG20221203180147.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Amatorka98 napisał:

ALe te liście to tylko wiatraki mogę oberwać czy te zwykłe co zasłaniają także ?

te co zasłaniają liście możesz uciąć te większe

 

53 minuty temu, Amatorka98 napisał:

ocenić czy ta fioletowa w szczególności  już sama woda lać czy dalej nawozami

ile ona kwitnie już?

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi ciężko mi powiedzieć ile dokładnie 7-8 tyg będzie ogólnie wykiełkowały 08.09 teraźniejsze zdjęcia będę ci wstanie wysłać dopiero wieczorem bo przed pracą się nie wyrobie 

A czy jak oderwę te liście to ona nie straci na mocy bo z różnymi opiniami się spotkałam , ty u siebie obrywasz ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Amatorka98 obrywa się jak kwiaty się formują i liście zasłaniają topy

2 godziny temu, Amatorka98 napisał:

ciężko mi powiedzieć ile dokładnie 7-8 tyg będzie

to wodę można lać do końca już, trichomy też można by było sprawdzić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...