Skocz do zawartości
ciechen

Brak witamin Czy przelana roślinka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pomocy z moim maleństwem. Jest to automacik fast 60 days. Od kilku dni zaczęły lecieć dolne liście żółknąc a podsychać na końcówkach. 
Roślinkę trzymam w growboxie 160x90x90 Naświetlanie 6x Lampa led 17Hz, temp ok 20-26 stopni, wilgotnosc miedzy 60 a 70 %. Ph ziemi 7.1  i wody 6.5. 
Od wczoraj zaczęły zżółknąć i górne liście . Roślinkę przesadziłem do większej doniczki gdyz myślałem ze przelałem ale nic se nie zmieniło. Roslinke podlewam poprzez zraszanie gdy gleba na na głębokości 5 cm jest delikatnie wilgotna. 
Podlewam 1 dzień woda ph z cal magiem i root boosterem. Drugi dzień jeśli potrzeba woda z odzywka z azotem. I mniej więcej 1 dzień przerwy. Jakieś porady jak to odratować ?co robię źle 

314692871_1339880893506464_5424324643552589355_n.jpg

313546686_3391481901167510_1674270701602414389_n.jpg

Poki co światło jest 24/7 ale zamówiłem timer i planuje 18/6 podobno nawet tak lepiej dla automatów.

azot zaczałem stosowac od wczoraj wczesniej woda na zmiane z cal magiem

 

Edytowane przez ciechen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Andi napisał:

@ciechen podlewaj  normalnie pewnie ją przesuszasz brakuje jej wody

ja mam włąsnie wrażenie że przelewam jest jjak mniejwiecej podlewać? jakies porady

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ciechen no to przystopuj z podlewaniem, wsadź palca w glebę i wyczuj jak jest

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...