Skocz do zawartości
Cheifkosa

Początkujacy farmer, pytania o lampy, nawozy, itp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem początkujacym growerem i mam pare pytań. Mam całe poddasze użytkowe w ktorym chciałbym zrobic duzy growbox i teraz pytanie, z jakiej strony kupować przedmioty do całej uprawy( growbox, lampy, donice.) jakie lampy beda najlepsze na duzy namiot i tak samo z wiatrakami, jaka gleba i preparaty doslownie wszystko jesli ktos by mi podpowiedzial bylbym wdzieczny. Tak samo z dociepleniem bo na poddaszu jest zimo i moj znajomy farmer powiedzial ze moze byc cos w stylu farelki ale lepiej zebym sie doinformowal. Bylbym wdzieczny za kazda dobra rade i pomoc. ( Mysle o sadzeniu szybkich automatow z duzymi plonami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cheifkosa masz growshopy różne więc coś wybierzesz

7 godzin temu, Cheifkosa napisał:

jakie lampy beda najlepsze na duzy namiot i tak samo z wiatrakami, jaka gleba i preparaty doslownie wszystko

nie podałeś wymiaru namiotu

7 godzin temu, Cheifkosa napisał:

Tak samo z dociepleniem bo na poddaszu jest zimo i moj znajomy farmer powiedzial ze moze byc cos w stylu farelki ale lepiej zebym sie doinformowal

są grzejniki do growboxów 

Na początek poczytaj trochę, popatrz fotorelki będzie Ci łatwiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...