Skocz do zawartości
Diamond Smith

Czego potrzebuje do malutkiej uprawy indooru

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy da radę napisać mi ktoś czego potrzebuje do malutkiej uprawy indooruChodzi o to żebym wydał na to jak najmniej ale żeby cos wyrosło 

I jak głęboko wgl mam te nasiono wsadzić?

Edytowane przez Diamond Smith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj budżet. Ale generalnie to box, zyrandoledy, wiatrak wyciągający i mieszający. pH metr-, doniczki i inne takie pierdoły. Pomyslalbym też nad biotabsem( tanie , a robi robotę) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar roślin zależy tak naprawdę od Ciebie. Budżet nie duży, to fakt. Zbilbym coś ze sklejki, albo czegoś co mam pod ręką. Went komputerowy na wylot, rzecz jasna jakiś mocniejszy (parę zł na olx). Wlot pasywny. Mieszak też komputerowy. Żarówki Phillipsa 13w 1521lm i cos na czym to zmontujesz. Listewki  na przykład albo cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester No ogólnie to chciał bym zeby mi ktos wytłumaczył naprzyklad gdzie jaki mam wentylator wsadzić jak to wgl zbudować

czyli w sumie wszystkiego bym się chciał dowiedzieć 

po prostu chciał bym mieć do kogo napisać jak bym czegoś nie wiedział 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester ogólnie to zrobiłem boxa chuj wie jakie wymiary na pewno się zmieści roślina na to co chce czyli amnesie automat, i tak mam tam wętylator wyciągający na górze, a na dole nie duży mieszający. Jeszcze jest tam termometr i higrometr wydaje się w sumie chujowy i 2 świetlówki led po 60w czyli razem 120w No i od środka jest wszytsko obłożone folią która odbija swiatlo 

i generalnie to nie mam ani nawilżacza ani osuszacza. Trzymaj jeszcze tutaj zdjęcie wszystkiego 

 

23C2FA6B-98E1-41B2-9079-4360FB216CC1.png

BF94F62B-CDB9-4BB8-8D7D-94C51ADAA0F4.png

E63C1745-97BC-49D1-BBC6-DE34CE1F2EBD.png

@Diamond Smith dałem tam paprotek żeby zobaczyć czy wilgoć będzie mniejsza 

Jak by co za tą paprotka jest wiatrak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Diamond Smith napisał:

@Tester No ogólnie to chciał bym zeby mi ktos wytłumaczył naprzyklad gdzie jaki mam wentylator wsadzić jak to wgl zbudować

czyli w sumie wszystkiego bym się chciał dowiedzieć 

po prostu chciał bym mieć do kogo napisać jak bym czegoś nie wiedział 

Poświęć trochę czasu na przeczytanie paru tematów na forum, przejrzyj od początku do końca pare fotorelacji, zobacz co ludzie robią z krzakami, co dają, jak budują boxy…luz załóż fotorelacje i zadawaj konkretne pytania, na pewno otrzymasz odpowiedź! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...