Skocz do zawartości
Edi903

Czy to już ścinać roślinę? Super silver haze auto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Około 80% brązowych słupków, plus minus 10% brązowych trichomów... Nie mam lupy tym bardziej mikroskopu, ale po przybliżeniu zdjęcia z lampą widze że niektóre trichomy odbijają sie na lekko brązowawo. Chce ją potrzymać jeszcze 5 dni i ścinka. Co o tym myślicie ? Szczyt wygląda najlepiej, każde piętro w dół troszke gorzej...

20221016_191004_HDR.jpg

20221016_190947_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wiesiu To moja pierwsz...wolał bym żeby było pół na pół...czekam jeszcze tydzień puki pogoda jest jeszcze w miare. (Dłużej nie moge czekać nawet jak bym chciał 😉 Czy w przeciągu tygodnia mogą sie pojawić brązowe trichomy ?

@Tester Super silver haze auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edi903 miałem ostatnio super silver haze I producent pisał że jest gotowy do ścinki po 6-8 tygodniach okazało się że siedział około 12 tygodni i jeszcze mógł bym go potrzymać. Widzę że temacik jest mega luźny dużo pewnie z tego nie będziesz miał. Ja stawiam że tam jeszcze wszystkie przezroczyste są. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zumiacz dokładnie, ja zasadziłem dokładnie 18 lipca, troche puźno jak na trzymanie orzy oknie...wiem. Odpowiednia doniczka i troche gnojówy z pokrzywy. Dlatego wyszło co wyszło ale mimo wszystko jestem z niej dumny bo to moja pierwsza 😉 na następną przeznacze już więcej czasu i pieniędzy 😉 a wiec czekam jeszcze tydzień, niestety dłużej nie moge bo sie przeprowadzam. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio wierzycie w to co podaje producent...? 🤦 Ak47 auto ma 60-65 dni chyba podane i myślisz, że w tyle się uwiniesz? W życiu nie ma takiej opcji. Chyba, że chcesz ściąć niedojrzałego habazia 😉 Jest tyle zmiennych, że to loteria. JA kieruję się bardziej tym czy to satica ,indica ,czy chuj wie co😅 Nie patrzcie na to co podaje producent, bo to zazwyczaj jest zwykle naciąganie klienta. NIC WIĘCEJ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...