Skocz do zawartości
Jarek123

Sadzenie w sierpniu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciał bym się dowiedzieć czy da rade jeszcze posadzić na Outdoor? Jakieś mocne odmiany, co kolwiek? Bardzo mi zależy ponieważ Indoor jest to troche kosztowna sprawa 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 siepień mamy zanim byś wystartował to by mineło trochę czasu nie ma to sensu zbytnio mógłbyś zebrać mało plonów 

Edytowane przez Borówa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Borówa Wiem jestem tego świadomy, chciał bym posadzić 4-6 roślin na PLAGRON SEEDBOX - ZESTAW DO KIEŁKOWANIA, odrazu jak tylko będzie roślinka wrzucić do doniczki torfowej i do ziemi na miejscówce, mógł byś mi coś podpowiedzieć, jakieś rady? Jakie odmiany, co najlepiej kupić zeby sie wyrobic?

Edytowane przez Jarek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jarek123 okres wzrostu roślin się już kończy wielu ludziom już odmiany zakwitają jedynie te trochę późniejsze rosną jeszcze na wzrost więc nie widzę sensu sadzenia w tym okresie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Borówa napisał:

@Jarek123 okres wzrostu roślin się już kończy wielu ludziom już odmiany zakwitają jedynie te trochę późniejsze rosną jeszcze na wzrost więc nie widzę sensu sadzenia w tym okresie

Czy miał byś jakiś pomysł na Indoor? Boxy to są koszty powyżej 600zł, zależy mi na czymś tanim i żeby nie było czuć, mógł byś mi coś podpowiedzieć oprócz pc boxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...