Skocz do zawartości
Tomiq2

Co to może być? Żółtawe/spalone liście?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie. Wczoraj posłałem z dodatkiem bio grow, być może dodałem zbyt dużo nawozu. Jeżeli nie to mnie poprawcie

  X3 dawkowalem 1l wody +  2,5 ml

pierwsze dwa zdjęcia - jedna roślina 

ostatbie jedno zdj zaznaczone  - druga roślina

91B79DE1-5421-424C-94FA-7D96796CCBD5.jpeg

F5B8EA5C-DBC6-44E5-B0BA-48B1857DD994.jpeg

DBEEF526-628D-498B-B22F-82130485BA6F.jpeg

Edytowane przez Tomiq2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomiq2  Zdjęcia bez wyłączonego panelu daj, jak do oceny problemu, ale wygląda na lekkie popalenie od azotu.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@Tomiq2  Zdjęcia bez wyłączonego panelu daj, jak do oceny problemu, ale wygląda na lekkie popalenie od azotu.

Tak waygladaja planty w całości

chyba nie muszę się niczym martwić, możliwe ze być może faktycznie przesadziłem z bio grow. Odmiana po lewej to lemon tree od barneys farm a druga to k Critical 

muchowki goszczą się na dwóch plantach, kupiłem preparat przeciwko muchówka i młodym larwa i lepy zolte.

co sądzicie o muchowkach? Są w każdym ogrodzie? Da się ich pozbyć? 5E5AEAF5-E2DF-4E55-B45F-E3BBC9861E0B.thumb.jpeg.3d2f44e025c952fb3c6cabad4b49e5bc.jpeg

5EDBC884-1CE2-4EEE-8D8C-A43C0D9102A6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...