Skocz do zawartości
Pdlin123456

Jak i gdzie suszyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam jeszcze jedno pytanie chodzi o suszenie nie mam opcji suszenia w domu wie ktoś może gdzie to wysuszyć np jakaś melina itp ?

Edytowane przez Pdlin123456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tester napisał:

 

da rady np namiot w melinie rozłożyć i tam to jakoś suszyć albo po prostu powiesić na linkach w melinie ?

Edytowane przez Pdlin123456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pdlin123456 mam podobny problem w tym roku i susze w opuszczonym domu, tylko musisz znać dosyć tą meline co zamierzasz w niej suszyć bo zawsze nie wiadomo czy ktoś sobie zrobi jakiś urbex albo ktoś pojdzie ze znajomymi sobie popic albo jeszcze ktoś bezdomny tam wejdzie, najlepiej wybierz taką co znasz na wylot i na odludziu najlepiej, a jak taka meline znajdziesz to nie w namiocie suszyć  bo dosyć to jest podejrzane, najlepiej rozwiesić na linkach i w suchym miejscu żeby plechy nie łapało, ja powiesiłem w komórce mało przewiewnej i plecha łapała i musiałem na strych przenieść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany podłącze się do kolegi 😉 mam 2 automaty zaraz do ścinki. Mam do wyboru 2 miejsca jak na razie do suszenia. Jedno na strychu gdzie jest duszno i upalnie po 40st w dzień i 20% wilgotności. Albo piwnica - około 22 stopnie i 70% wilgotności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glowacky a nie no tyle to elegancko :classic_biggrin: Ale jakby było ciągle 70-75% wilgotności, to w cholerę łatwo o pleśń jeszcze jak powietrze tam będzie bez ruchu żadnego. A jak duże topy to jeszcze większa szansa

Edytowane przez Bob drzewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz tereny leśne/łąki w okolicy to może spróbowałbyś zrobić kartonowe pudło od dołu i góry zaklejone taśmą/folią aby nie padało na topy i od dołu odizolowane było od ziemi aby wilgoć się na nim nie zbierała i nie pleśniało i dziur po bokach ile wlezie byś zrobił i rozwiesił towar w pudełku a je zostawił na jakiejś łące albo dachu jakiegoś budynku, w pobliżu miast ciężko o taką miejscówkę ale w obrębie swojego domu powinieneś coś znaleźć bo znasz okolicę, znawcą nie jestem więc nie mówię że dobrze mówię tylko jak ja bym to zrobił

Edytowane przez Zielu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...