Skocz do zawartości
TROUBLEMAKER

MIMOSA/GLOOKIES/DOSIDOS/ORANGE MOON CAkE / BLACKBERRY MONROCOK - [LUMATEK 300W PRO]

Rekomendowane odpowiedzi

@TROUBLEMAKERtak w fishmix jest azot i to chyba nie mało coś kojrzę.

W jakiej to ziemi siedzi bo nie pamiętam czy gdzieś było pytane a w opisie nie ma. Lejesz naprawdę mało nawozów a one teraz będą szalały z apetytem stąd pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKER bio bizzem za bardzo ich nie przekarmisz ale zrob zdjecie zaraz po nocce jak tylko lampa błyśnie to będę wiedział. 
Nie wiem co ma azot bo npk jest w środku na tej rozwijanej ulotce ale celował bym w bio grow.
 

@Kartek czasami te łódki się zaczynaja robić jak minerałów brakuje dlatego najlepiej zrobić zdjęcie po nocy żeby wyeliminować przyczynę ciepła od lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKERAllMIX wszystko wyjaśnia czemu jeszcze nie zdechły z głodu ale niedługo wyjedzą to co w ziemi. Dawki które dawałeś były ok bo na wegu oprócz wzmacniaczy i przyspieszaczy nie musiał byś im nic dawać. Musisz wyczuć moment w którym braknie im papu aby odpowiednio wcześnie podać im nawozy w normalnych dawkach bo oprócz heaven którego leje się do 4-5 ml max to reszty tyle co ty tam pisałeś to trzeba 10x więcej nie po 0.2-0.4 ml tylko po 2-4 ml na litr oczywiście.😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzeMIX może.. takie rady dostałem od zioma który mi pomaga przy growie 

Dzis dostały 1ml heavena 

1ml Fishmixa 

0.5ml blooma 

I 0.5calmaga 

Zobaczę przy następnym jak będą wyglądały.. ja jakiś wielkich niedoborów nie widzę.  Przy następnym podniosę wszystko o 0.5ml prócz fisha i będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKER takie dawki biobizza jak podałeś powyżej to szły u mnie w 2-3 tygodniu wega, włącznie z bloomem. 

Tak tylko podpowiem.

Od tego momentu lałem pełne dawki a nawet powyżej zalecanych i dalej było im mało.

 

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi się @konopny_janusz

on leciał głównie swoje LSD na bio nawozach 

to poczytaj z 10 ostatnich stron jaki miał tam młyn. Nawozy lał im na potęgę a one i tak wszystko wpierdalaly jak chore. 
 

bio to nie mineralne ze szybko wkręcają się. 
to tak jak trenowanie na creatynie a na metanabolu. Na mecie masz przyrosty zauważalne czy to w sile wyglądzie itd. A na creatynie coś tam smyra ale szału nie ma

😅😅
 

poczytaj jego temat, robisz pierwsze grow i szkoda by było żeby ci się spierdolilo. 

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKER tak jak napisał wyżej @Brazil Munster lej chłopie te żarcie bo jak zauważysz niedobory to będzie za późno żeby wyciągnąć na bio.

Tutaj zauważyłem ze większość waszmościów ostrożnie leje a wg mnie tam ma wjechać z buta jak chcesz zbity ładny temat. Pamiętaj tylko żeby wszystkie zmiany wprowadzać stopniowo i zakup ec meter a jakbys miał jeszcze do gleby wogole bajka 😎🏻 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastardecmetr to trochę wydatek chociaż sam na niego choruje może za 2-3 uprawy 😅

@TROUBLEMAKERogólnie od 2-3 tygodnia flo można lać wedle tabelki i na pewno rośliny nie zabijesz bo bio nawozami się prawie nie da co najwyżej popalisz końcówki ale od czegoś takiego do totalnego przenawożenia jeszcze kawał drogi w bio a zawsze możesz zacząć lać samą wodę i się wyjedzą.

Dojdz do pułapu 3-4ml bloom w przeciągu dwóch/trzech podlań i wykreśl wtedy fishmix możesz go wtedy podać raz na 3-4 podlania. Bloom jest kompletnym nawozem na kwitnienie zawiera n p k jeśli podasz odpowiednią dawkę blooma to azotu z innych źródeł też nie będzie potrzebował.

Jeśli będą wygłodniałe na fosfor i potas możesz nawet potrzebować dodatkowego źródła PK bo będą miały za dużo azotu przy potrzebnej dawce blooma dlatego radzę ci się wyposażyć w jakieś pk13/14 albo bio bloombastic.

Poza tym przydało by się zacząć podawać booster topmax lub coś innego.

Calmaga też nie musisz co każde podlanie lać.

Wszystko musisz wyczuć i robić na zaś w bio bo błędów nie cofniesz a zanim się zaczną w ogóle naprawiać(wchłaniać)  po podaniu to mija minimum 3 dni i problem się pogłębia. W bio lepiej przenawozic niż doprowadzić do braków. Odwrotnie niż w mineralnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi teraz wleciał osuszacz za dwa razy tyle, są priorytety bo są rzeczy potrzebne i potrzebniejsze wiadomo można wyłożyć kasę na raz i strzelić całą hale tylko po co skoro to na własny użytek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...