Skocz do zawartości
Pierr1947

Integra boost terpene

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Pierr1947 Ciekawe, nie używałem tego muszę kiedyś spróbować, nie pisze tam nic z tyłu jak tego używać. ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom coś takiego znalazłem.

INSTRUCTIONS FOR USE

  1. Remove the packaging from the outer transparent packaging.
  2. Place the herbal preparation and the Integra Boost® Terpene Essentials package together in an airtight container and close.
  3. Wait 24-72 hours for the initial terpene infusion.
  4. After leaching, replace the package with a non-flavored 55% or 62% RH Boost Pack to maintain the taste and freshness for a long time.
  5. The Terpene Essentials Pack can be used up to three times if stored in an airtight container between infusions.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Pierr1947 Przetłumacz i zastosuj się do tych wskazówek, ale radził bym ci bez nieodpowiedniej wiedzy tego nie używać. Dowiedz się najpierw co i jak to stosować za nim tego użyjesz. Pozdro chciałbym pomóc ale nie miałem nigdy z tym styczności, a nie mam pomysłu wprost mówiąc jak tego użyć. Może ktoś inny się wypowie i coś wymyśli, wstrzymaj się jeszcze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 jest już kilka produktów tego typu, ale tak na logikę, to po0maga to nie zjebać, a nie poprawić. Jak już roślina wyschnie, to co tam niby może się zmienić na plus? Tyle, że pomaga utrzymać rh i dzięki temu nie popsuć jakości, jak się ma czasu pilnować. 

Może być to wkład aromatyzowany, ale samego zioła już nie zmieni. 

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 Ja używałem podobnych woreczków, ale na pewno nie miały żadnych aromatów. One się nadają, jak już jesteś w trakcie curingu i masz wilgotność bliską zakładanej i potem chcesz ją utrzymać. W realu to hjak masz już curing ogarni ęty i RH ok to wystarczy trzymać ziele w szczelnym naczyniu i te woreczki to strata kasy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik z tą strata kasy się nie zgodzę chyba w sumie nic nie wiem w temacie. Ale gdy Brat dawał temat w słoiku z workami to się tak szybko nie wysuszal i zawsze go prosiłem o nie. Ale może być jak piszesz ja tam mało wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 to może zależeć od warunków suszenia. Jak nie wysuszysz za bardzo ( a te worki cudów przecież nie zrobią, chyba, że masz ich duuużo) . Mówię o własnym doświadczeniu i daję przykład: Mamy teraz upały i to, co normalnie schnie mi w 2 tygodnie, wysycha w dosłownie 4 dni i ma 50%. Do daje troszkę wody i podczas curingu dochodzę do 60%+. Teraz, jak mi wyszło sporo ponad 1kg, to tych woreczków musiałbym mieć taką duuużą garść, żeby mi pomogły, a w realu to jak już  doszedłem do 60%, to zamknąłem wszystko w worku do pakowania próżniowego ite 60%+ już tak zostanie. 

Ja mam może nieduże doświadczenie, bo raptem 3 lata i zdecydowaną większość w hydro (troszke w koko i glebie jeden strzał-porażka to była), to mogę ci dać listę priorytetów, jak na siłce 😉

 uprawie jest podobnie; Warunki (tu masz przepływ powietrza i w tym dopływ świeżego, trening, dobór odmiany do warunków itd. Jak ogarnie się podstawy i je dopracuje do powiedzmy 90% możliwości, to wtedy jest sens myśleć o jakości woreczków do utrzymania RH-to jest taka wisienka, ale najpierw musisz ulepi ć tort. Osobiście olałbym tą kasę albo zainwestować w graty na następną uprawę, albo nawet na koks wydać, bo różnicę w jakości to zrobi tylko, jak coś ty nie dopilnujesz i to w ograniczonym stopniu-i piszę Ci to z poziomu osoby, która-jak wspomniałem, może nie mieć mega doświadczenia, ale  ścinam co miesiąc tak na 1 kg+ i tych woreczków musiał byś mieć na prawdę dużo, żeby oga0rnąć nimi całe kilo. Strata kasy dla mnie i nic na dłuższą metę to nie daję, bo jak już masz topy w stanie spoczynku i tak już zostają, a te woreczki się na huj nadają, jak masz więcej niż jedną roślinę to jest bez sensu, czyba,  że to swoją uprawę trzymasz w niepewnych warunkach i nie chcesz zmarnować. 

 

 

 

 

 

 

 

 

koszt jest nie współmierny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@doominik Widzę że właśnie bardzo doświadczony z ciebie grower a nie z małym doświadczeniem, świetnie objaśniłeś nam to wszystko, sam byłem ciekaw i czekałem tylko aż ktoś coś w tym temacie napiszę. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  1. @doominik @doominik @doominikmam tych worków całą reklamówkę taka duża. Huj wie toć tego nie wyrzuce. Wszystko mam po bracie te boxy co pisałem. Ja powiem tak mój brat nie wiem ile kosił co miesiąc ale miał dwa boxy 2.5x2.5 i dwa 1x1 te dwa małe zabrałem na tamte brak miejsca . Z tego co wiem od 2007 brat ogarniał temat cały czas mieszając w nl. Jego temat był w coffie i to nie za 10e więc huj wie o co chodzi może chłop sobie tak kasę wypierdalal. Ja się nie chce z nikim kłócić bo co ja mogę powiedzieć o czymś czego nie robiłem nigdy w życiu. Mam nadzieję że jak za tydzień lub dwa zacznę to mi coś pomożecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Pierr1947 Od tego tutaj jesteśmy, by sobie pomagać i wymieniać się doświadczeniami nawzajem, a ty możesz liczyć na naszą pomoc. Pozdro 👊

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...