Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Niemedyczny_Użytkownik  @Tester, gdzie jest serwer , na jakim siedzi forum? Wypowiedz się ty , ty jesteś administratorem. Typ jednak jest podejrzany, bo mu allegro nie przeszkadza polskie, a forum na nie polskim serwerze jest dla niego podejrzane. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Niemedyczny_Użytkownik Ale wiesz o tym że Policja faktycznie monitoruje i śledzi sprzedaże na allegro gdyby tak nie było to byłaby samowolka na allegro. Też kiedyś słyszałem że pewny mój znajomy miał kłopoty głównie przez zakup na Allegro. Gdyby każdy robił tam co by chciał to mógłby tam legalny rynek otworzyć. Faktycznie piszesz trochę bez sensu i się mylisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom no dobrze, tylko pod jakim względem? Myślisz, że wpadają do każdego kto zamówi lampy do roślin? Raczej monitorują aby nie dochodziło do przekrętów pieniężnych, a nie przejmują się legalnymi normalnymi zakupami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielony farmer Taki że jeśli zainteresuje się tobą policja, mogą śledzić twoje ruchy w sieci, na jakie strony wchodzisz a skoro wchodzi na allegro i szuka lampy. To już nabierają podejrzeń i widocznie masz coś z tym wspólnego, i taki delikwent w tym momencie, jest już obserwowany kilka kroków za dużo i sam może się pogubić i narobić sobie kłopotów, sam się zdradzasz a to nikomu niepotrzebne do tego dąży kolega ze jeśli chodzi o allegro nie jest bezpieczne lepiej załatwiać takie sprawy w trochę dyskretniejszy sposób. Niż Allegro było wiele przypadków gdzie robili ludziom zakupy kontrolowane choćby mojemu ziomkowi jak wspomniałem. Chcesz to ryzykuj ja nie zamawiam na allegro nic co związane z uprawa i tego się trzymam. A ty i on róbcie jak wam wygodnie, każdy wyraża swoje zdanie i opinię. Żeby przestrzec kogoś przed popełnianiem błędów jeśli myślisz że allegro jest bezpieczne to z niego korzystaj nikt ci niczego nie narzuca. Pozdro 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielony farmer Z mars hydro, bym zamówił jak najbardziej, a jeśli masz możliwość i to nie problem, to zakup stacjonarnie w jakimś grow shopie. To też świetny pomysł. 👊

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...