Skocz do zawartości
trogodyta

White Widow X 2 - kiedy ściąć szczyty?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Pierwszy raz sadziłem spieprzyłem wszystko co się dało i nie bardzo wiem kiedy ściąć szczyty ? Jeżeli foty niewyraźne wrzucę więcej ale prośba doradźcie coś

299391816_868314334148076_1525674140245033025_n.jpg

298645737_364122119260726_7018194751573075018_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@trogodyta Jak dla mnie powinna jeszcze posiedzieć  przynajmniej 1-2 tygodnie. Ale mordko bez mikroskopu, informacji ile dni już rośnie, czy to automat/sezon/foto, ciężko będzie coś dokładniej powiedzieć. Kup sobie podręczny mikroskop na allegro czy gdzieś, koszt ok. 30 zł. Tak naprawdę to po wyglądzie trichomów decyduje się kiedy kosa.
Przeźroczyste - za wcześnie
Mleczne - Faza jest pobudzająca i energetyzująca
Brursztnowe - faza jest mocna i typowo kanapowa.

Więc wszystko zależy jaka faza Cię interesuje, i w jakim stadium są aktualnie trichomy, a bez mikroskopu tego nie sprawdzimy 🙂 

obraz_2022-08-14_105220592.png.3b22187eba09cd40a79805183452535b.png

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikroskopik już zamówiłem, odmiana to automat,  wysiałem na początku maja, przepikowałem ale chyba za szybko przesadziłem w doniczki i wystawiłem na balkon bo przestały rosnąc w górę i puściły pąki. Górne zetnę jak będzie pora i się zobaczy co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14/08/2022 o 10:49, MiraiiNikki napisał:

@trogodyta Jak dla mnie powinna jeszcze posiedzieć  przynajmniej 1-2 tygodnie. Ale mordko bez mikroskopu, informacji ile dni już rośnie, czy to automat/sezon/foto, ciężko będzie coś dokładniej powiedzieć. Kup sobie podręczny mikroskop na allegro czy gdzieś, koszt ok. 30 zł. Tak naprawdę to po wyglądzie trichomów decyduje się kiedy kosa.
Przeźroczyste - za wcześnie
Mleczne - Faza jest pobudzająca i energetyzująca
Brursztnowe - faza jest mocna i typowo kanapowa.

Więc wszystko zależy jaka faza Cię interesuje, i w jakim stadium są aktualnie trichomy, a bez mikroskopu tego nie sprawdzimy 🙂 

obraz_2022-08-14_105220592.png.3b22187eba09cd40a79805183452535b.png

Mam dopiero przezroczyste ile dzieli mnie od bursztynowych przy tym upale ? Na balkonie mam  38 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@trogodyta Trichomy potrafią się zmieniać z dnia na dzień, więc musisz obserwować codziennie, ale jeżeli jeszcze nie ma mlecznych, to do bursztynu daleko. Obstawiam z 1-2 tyg. Ciężko się odnieść bez zdjęcia. Ale dziwne, że to już ponad 3 msc, a ona niedokwitnięta, coś ją chyba musiało przyblokować/zestresować któregoś razu 😛 

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...