Skocz do zawartości
Ciemny

Auto Tropicanna Glue 60x60x140 Mars 1000

Rekomendowane odpowiedzi

@Rzeźnik wiem ziombel 🙂 w odroznieniuod niektorych czytam wypowiedzi innych :P

 Jednak to nie zmienia faktu ze sa ciemne i nadmiar blokuje. Nawet jak dasz calmaga to moze roslina go nie przyswoic poprzez nadmiar azotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green z tym, że to niemożliwe. 

https://www.google.com/amp/s/www.farmer.pl/produkcja-roslinna/nawozy/antagonizm-i-synergizm-skladnikow-pokarmowych-oraz-ich-przyswajalnosc-z-gleby,70489.amp

Azot nie jest antagonistą wapnia, w nawet najmniejszym stopniu, więc jest to po prostu chujowa odżywka wapniowa, bo daje więcej azotu niż wapnia dlatego czarne liście, bo za dużo azotu, a kropki bo za mało wapnia, z czego można wyciągnąć jeden wniosek - AN to przehype'owany producent, co sprzedaje 30 odżywek w średniej cenie, żeby więcej zarobić. Bo jak coś jest do wszystkiego, to tak naprawdę do niczego. Jak kogoś interesuje skąd te wnioski, to pod spodem daje jeszcze  link i polecam luknąć co było podawane chwastom

https://www.**************/blog-jak-zapobiegac-i-wyrownywac-niedobory-skladnikow-odzywczych-u-roslin-cannabis--n88

@Edit

Albo źródło się myli i mój świat legł w gruzach (albo możliwe, że nie) 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green azotu to one nie dostały z 20 dni ani grama a robiły się jeszcze bardziej ciemne.. 

A na razie nie mam gdzie kupić Cal-Mag bez azotu .. ehh a nic innego takiego nie mam .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie Cal-magi w cenie ponad 40zl za liter to zwykla saletra wapniowa ewentualnie saletra wapniowo-magnezowa czyli jeszcze innymi slowy azotan wapnia albo azotan wapnia + azotan magnezu. Cal-mag jest idealny dla tych dla których najważniejsza jest ładna naklejka sugerująca ze to jakis super hiper duper nawóz z growshopu specjalnie dla konopi bo można kroić takich frajerów na niezłą kaske, bo azotan wapnia jest tani jak barszcz xDDDDD

Kupi sie to samo u polskiego producenta za 1/4 tej ceny albo jeszcze taniej. A jeśli ktos chce bez azotu nawóz wapniowy to polecam Insol Wap, ma 14% wapnia w składzie i 0% azotu a kosztuje 17zl za litr.

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemedyczny_Użytkownik nie wziąłeś pod uwagę że nie wszyscy mieszkają w pl . Tutaj gdzie jestem nie znalazłem tego co podałeś może jest po inna nazwa nie mam pojęcia.

Zamówić z pl to raz że wysyłka dwa razy tyle co produkty wary. Dwa że czas wysyłki leciutko ponad tydzień . A ja nie mam czasu bo coraz więcej plamek biobizz dzisiaj zamówię we wtorek jest . A czy jest wart 4euro nie wiem ważne żeby działał. 

@Andi dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka . 

Dzień 52 flo 17 . 

Dotarł Cal-Mag z bio bizz i od razu panna dostała 1.5ml na litr wody pH zbite do 6.5 oby to coś pomogło bo mam wrażenie że panna stoi w miejscu.. 

Dwie małe wyszły na powierzchnię wczoraj . 

Może być worek z CO2 w środku? Nie będzie to miło jakiegoś negatywnego wpływu na maluchy? 

Foto

 

IMG20220927163925.jpg

IMG20220927163930.jpg

IMG20220927163936.jpg

IMG20220927163943.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ciemny napisał:

Może być worek z CO2 w środku? Nie będzie to miło jakiegoś negatywnego wpływu na maluchy? 

może być  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TROUBLEMAKER może troszkę 1.5ml na 1.2l wody ale jak to mówią " co cię nie zabije to cię wzmocni"😅 i mam wrażenie że chyba pomogło zale zobaczmy teraz już sam woda . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciemny nie zauważyłem że miałeś braki . Jednorazowo okej . Kontynuuj co drugie podlanie 0.5 max . Z doświadczenia a jak znów zauważysz to możesz co podlanie dawać te 0.3-0.5 zapobiegawczo .. ten calmag od biobiz jest ok sam stosuje całą paletę odżywek od nich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster zalalem raz i tyle,teraz woda i pk chyba już wleci? Czy jeszcze nie ? 

@TROUBLEMAKER zobaczymy czy pomoże taka dawka a chyba powinna tak mi się wydaje . Teraz leci sama woda . Dam znać gdzieś jutro się się dzieje z panną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciemny nie no to naprwno musi troszkę czasu minąć żeby zobaczyć efekt .ale ogólnie słyszałem że przy automatach to liście już nie wracają do normalności ale to tylko słyszałem albo mi się wydaje że tak słyszałem.  Ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...