Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@grolsch3 Obyś się nie zdziwił, jak to twoją uprawę trafi katastrofa, a moja przetrwa. 😉 Pamiętaj pycha jest zgubna, niema co się wywyższać bo można szybko upaść. Przekonasz się o tym, jakby mi nie wyszło to i tak będzie dobrze bo mnie np. nie stać w chwili obecnej na różnego rodzaju specyfiki by polepszyć uprawę, jadę na try packu, od biobizz i atami root-c na wzrost korzeni, i nie oczekuje jakichś cudów i świetnych efektów ale i z takim zestawem można się pobawić. Na pewno uprawę dokończę i jeszcze się zdziwisz, oby ci się nie zrobiło głupio na koniec, że we mnie zwątpiłeś już na samym starcie a jednak wytrwałem w swoich postanowieniach i dopnalem swego nie wiesz na ile mnie stać bo nie widziałeś moich poprzednich upraw gdy miałem dużo większy budżet na uprawy. Ale jeszcze zobaczysz jak pięknie zakwitnie moja roślina. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom  stary ja to mam wyjebane. Zwróciłem Ci uwagę jedynie na zabawkę i podpowiedziałem z wentylatorem. Poprzednim postem wyraziłem szacunek i uznanie na naprawdę dobry post, bez kurwa ironii. Ja tam wyraziłem męskie,  szczere zdanie. To będzie katastrofa. Ja się z Ciebie nie śmieje. Nie jest mi Ciebie żal. Mam wyjebane. Zielony napisał bardziej dosadnie, ale jego będziesz potrzebował, innych nie to coś tam się odgrażasz. Ja Twoich poprzednich upraw nie znam. I nie chce poznawać 😁

Życzę Ci wszystkiego dobrego, żeby Ci wyszło. Z pomocą. Bez. Obojętnie, bądź szczęśliwy. Tak z serducha. Uważaj na ruchy, bo o tym typie osobowości 'przypałowiec' też pisałem wcześniej szczerze i po męsku. Serio. Internet nie jest anonimowy nawet jak myślisz, że jest. I kurwa nie potraktuj tego jak groźby. Ja tu się martwię o bezpieczeństwo Forum, siebie, a Ty jak tam wybierzesz. Obyś wybierał mądrze.

Ja uprawiam po kosztach. Tu mnie nie łap, nie sprawdzaj. Jesteśmy równi,  tylko na innych poziomach myślimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom nie gadaj glupot o ludziach z forum i sobie nie wmawiaj jeszcze wiekszych glupot ze ktos sie z Ciebie smieje bo rzekomo nikt nie wierzy ze Szwagrom umie uprawiac MJ.. 👻 nie rob ludzi w ciula.. bo nikt tego nie lubi.. a tu duzo porzadnych gosci jest.. 💚

Zobacz jakie to dziwne

-pytasz

-ktos odpowiada

-twierdzisz ze nie potrzebujesz pomocy

-spina

???? Po co to ???? Duzo ludzi tu pyta i uzyskuja porzadane info i gra gitara a Ty twierdzisz ze siedza solo i sie boją.. 😄 a co maja siedziec w parach? 😄 jakies duety ? Wodka i kotlety ?

Nie pytaj sie nikogo i rob po swojemu. Wtedy czlowiek sie najlepiej nauczy ! 

To jak Mario Bros.. pytanie ile razy zginiesz zanim pokonasz Bossa

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@grolsch3 Jasne ty pewnie na tym wyższym. 😂👊 Nie chce mi się z tobą dyskutować bo zwyczajnie nie mam ochoty, nie interesuje mnie twoje zdanie, co będzie to będzie. A ty skoro boisz się plastikowych pistoletów i myślisz że zaprowadzą cię do więzienia no to masz na prawdę fantastyczną wyobraźnię. Mnie to bawi ciebie straszy i to są te różnice, ale żeby było ciekawie powiem ci tak, nie wiesz co znaczy słowo odgrażać się najwidoczniej nie widziałeś nigdy gróźb, I ja również kilka swoich szczerych zdań wyraziłem, nie potrzebuje twojej opinii zostaw ją dla siebie, prawdopodobnie masz rację nigdy nie będę anonimowy ani bezpieczny w internecie i doskonale o tym wiem, dlatego postanowiłem że od jutra kończę, z tym forum bo faktycznie może się zrobić niebezpiecznie gdy wpadnie tu policja i zobaczy mój plastikowy pistolet 😂 ale poza tym postanowiłem że zaczynam działać solo, jest nawet takie powiedzenie wiesz kiedy gniją owoce jak jest gorąco jeden psuje się od drugiego. Jak zrozumiesz jego znaczenie, jak nie to trudno. Tobie również życzę sukcesów ogromnych w życiu jak i w uprawie. Ale ja z tym forum kończę bo faktycznie już od dawna nad tym myślałem a ty mnie tylko w tym uświadomiłeś bardziej, w dzisiejszych czasach nic nie jest bezpieczne a już na pewno nie internet. Więc pozdrawiam wszystkich serdecznie ostatni raz ale ja już kończę z tym z uprawą jeszcze się zastanowię może ją skończę może wyrzucę do śmietnika, ale wy się już o tym nie dowiecie bo mnie tu nie będzie. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Straszne sztywniaki jesteście szkoda że tego nie dostrzegacie, nie potrzebuje faktycznie waszych rad pytałem grzecznie kulturalnie i z ciekawości, ale wy jak zwykle wyjeżdżacie ze swoim wiejskim stylem udyr pisze on potrzebuje troski, a wy zaraz reakcje typu, haha a ja z was hahahaha jeszcze bardziej bo mnie to zwyczajnie bawi. Pokazujecie tylko jak bardzo sztywni jesteście, nie macie poczucia humoru, tylko ciągle jakieś afery które tworzą się ze sztywnych wypowiedzi, chcielibyście oceniać kogoś ale nie zaczniecie od siebie, nie pasuje do tego klimatu faktycznie szwagier to człowiek o zaburzonej osobowości nadający się do psychiatryka, ale ja w przeciwieństwie do was mam jaja by żyć pełnią życia i żartować z wszystkiego. A nie ciągle jakieś sztywne wypowiedzi jaki to nie jestem, które nie maja żadnego pokrycia ani znaczenia. Bo to internet nie życie realne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztywniak nie uprawia dobrego tematu 😎

Wiec sie z Toba nie zgodze 😛

Nikt tu nie jest dla nikogo a kazdy jest dla kazdego. To balans i symbioza. Zlozony EKOsystem ktory tworza pojedyncze objekty kultury konopnej.  

Nie wypada twierdzic ze tu jakas lipa jest na tym forum. Troche to niestosowne 😛

Przeczytaj sobie swoja fotorelacje jutro od poczatku. Jako widz 🙂 i napisz co o tym sadzisz 🙂

Bo mowisz ze tu lipa a sam najwieksze pierogi lepisz 🤖

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green A może ja twierdzę że to ty się mylisz i to ty powinieneś przeczytać swoje wypowiedzi od początku i przemyśleć co jest z nimi nie tak zresztą nie tylko ty. I dlaczego ja mam uznawać twoja racje. Ja nie będę nic czytać bo tak jak mówiłem skończyłem z tym forum, za stary jestem już na takie cyrki. Chce w spokoju sobie uprawiać i zauważyłem że samemu wychodziło mi to znacznie lepiej żyło się spokojniej i lepiej, bez schiz że wjadą mi z rana i mnie skują. Nie mam ochoty słuchać ciągle jaki to nie jestem gorszy ułomny, potrzebuje troski. Miałem was za porządnych ludzi, ze jak pytam o coś grzecznie to wy również potraficie z kulturą osobistą odpowiedzieć a nie ciągle jakieś rzucanie tekstów debil, ułomny, potrzebuje troski, i ocenianie mnie chociaz mnie nie znacie, i nie wiecie z kim macie do czynienia, dla mnie to wszystko to tylko niepotrzebne pajacownie w sieci. Stary daj sobie na luz i również to przemysl ja z tym kończę a tobie jak dobrze to dalej sobie uprawiaj i rób tu co chcesz. Następnego szwagra wyzywajcie że jest ułomny, bo o coś was spytał grzecznie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, że na wyższym poziomie myślę. Tylko mam o czy i o kim myśleć, nie licytuje się. Traktuje każdego równo. Ale pogubiony jesteś w życiu. Odnajdź spokój.

Jeśli jestem dla Ciebie sztywny to tylko dlatego, że bardzo poważnie traktuje marihuanę, ludzi tu tracących czas i chcących się podzielić wiedzą i dobrym pomysłem. Tak samo jak bezpieczeństwo czy bycie poważnym i słownym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@grolsch3 Najpierw zacznij od siebie bo ja również mam wyrobione zdanie o tobie 😉 i mam do tego w pełni prawo skoro mnie nie znasz a już stwierdzasz takie wersję i je sobie układasz w głowie. Porządny przykładny obywatelu nie zagubiony w życiu, jak tu kiedyś wjadą psy to pokażcie im plastikowy pistolet, założę się że z pistoletu się uśmiechną, A potem ocenia wasze fotorelacje. 😂

@Mr.Green A dlaczego sztywniak nie może uprawiać dobrego tematu? 

To jakiś gorszy typ człowieka bo jest zamknięty w sobie, nie potrafi być dusza towarzystwa, żartować z wszystkiego? Bo takie odnoszę wrażenie o was ciągle wszystko na poważnie jakieś tanie gadki i udawanie porządnych, a to nic innego jak bycie sztywnym nie umiejętność podchodzenia do życia na luzie i zwale. Ciągle napinki nic dobrego do życia nie wnoszą tylko prowokują do kłótni.

@grolsch3 I tu się zgodzę z tobą pogubiony w życiu lokalny chłopaczek jestem, który ma swoje zasady, ich się trzyma i na nikogo dupy nie wypnie ani z dupy nieda, podchodze do życia zdrowo z humorem, a po takich sztywniakach tanich jak wy to wielu rzeczy można byłoby się spodziewać. Jak to mówią cicha woda brzegi rwie. Hehe jak już pistolety plastikowe was przerażają to co dopiero wizyta kryminalnych zaczniecie im prawić morały też? I udawać poważnych wciąż jak was jebną kabaret. Nauczcie się cieszyć z niczego. 🙂 Ja sie nauczyłem i żyje mi się o niebo lepiej. Jestem pojebany na swój sposób, ale moje mordeczki mnie kochają właśnie za moją osobowość i za to jaki jestem a wam nie odpowiadam, no ja nie zupa pomidorowa żeby każdy mnie lubił. I jebie mnie wasze zdanie i opinia, jak widzicie potrafię skończyć z tym forum bo zaczynaja mnie irytować właśnie tacy ludzie jak wy nie pasuje do tego klimatu. I to przyznaje jednak sam. Ja podchodzę do uprawy właśnie jak do czystej zabawy rekreacji, bo uprawianie to nie koniec świata nawet jak się nie uda mogę iść i zawsze sobie ogarnąć temat. A was takie myślenie zgubi jakieś poważne przeprowadzanie fotorelacji co to jest na pokaz czy dla chwili relaksu. ? Bez sensu te całe wasze napinanie się nie macie racji i nikt normalny by jej wam nie przyznał tylko stwierdził że jesteście strasznie sztywni i nie rozsądni w tym co piszecie. Najpierw gadacie o pomocy że trzeba sobie pomagać a zaraz jedziecie po kimś że jest debil, itd bo czegoś nie rozumie gdzie tu logika i sens w tym wszystkim.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 @Mr.Green @Szwagrom Odpuście , temat ma nas łączyć nie dzielić, zostawmy waśnie, zapalcie , @Szwagrom jest, jaki jest , unikatowy, taki widocznie na ten moment być musi, jest młody z czasem może do niego więcej dotrze. @Szwagrom Nie rozrabiaj, uspokój sie , nie potrzebna jest spina , co ci ona da anonimowo kłócąc się honor uratujesz? Nikt cie tu nie zna , nie świruj, uspokój się. Rozmawiajmy w sposób kulturalny z szacunkiem, jaja można sobie robić, ale nie ma co się gryźć, jak psy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy No i to jest inteligentny człowiek masz rację honoru nie uratuje prosty przykład normalnego człowieka a nie sztywniaka fakt jestem młody, bo mam dopiero 24 lata, ale nie lubię gdy ktoś mnie ocenia nie znając mnie w życiu realnym. I upierając się usilnie że to właśnie wy macie rację. A chuja prawda, zresztą olać to czas się zająć robotą a nie ciągle jakieś spiny bo komuś ciągle coś nie pasuje. Niema to dla mnie już jakoś wszystko sensu byłem tutaj dla Testera i głównie Zielonego bo to dwie w porządku mordeczki, i pewnie też większość z was ale @Tester zrobił dla mnie wiele dobrego, więc chciałem mu się odwdzięczyć, przykładając się do tego co robię, dlatego stąd tyle tych pytań żeby było idealnie żeby fotorelacje rozwijały się jak należy i rozwijały to forum na przyszłość, ale utwierdzacie mnie w tym że ja już nie chce z wami współpracować, wolę po prostu sam bo wtedy się nie wkurwiam nie schizuje i jest mi lepiej ogl. Dzięki wam za wszystkie porady głównie Zielonemu bo to z jego inicjatywy ciągle się rozwijałem angażował się w moje fotorelacje nie krytykując tylko starając się zrozumieć mnie. Takich ludzi się szanuje jak zabraknie go bo gdzieś kiedyś się stąd ulotni to forum zginie zapanuje tu chaos krytyka i kłótnie, bo strasznie sztywni jesteście. Nie jak typowi rasta którzy mają na wszystko wyjebane, nie robią spin nie krytykują. Tylko mają wyjebane na wszystko jak ja. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Uspokój się, idź się przespać i jutro wróć na spokojnie, nie ma sensu się spinać i reagować gwałtowanie pod wpływem wzburzonych emocji, daj sobie czas na odzyskanie równowagi wewnętrznej, prześpij się, jutro masz rozmowę o pracę, jutro na spokojnie do sprawy wrócisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Ta, nie mogę spać stres jak chuj przed tą rozmową, przestawiłem się wstaje o 12. A zasypiam gdzieś o 4 to przez te nocne przesiadywanie na forum, czas się odzwyczaić bo teraz będę śmigał z rana do roboty na 3 zmiany zresztą to się jeszcze okaże na jakie godziny przypadnie mi grafik,.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Na swoje mordeczki zawsze mogę liczyć, nikt nigdy z nich nie ocenił mnie nie znając mnie. Potrafię tworzyć strony i fora, wkoncu z zawodu jestem po technikum informatycznym z kwalifikacjami, ale bez studii gdybym chciał to poświęcił bym temu czas i założył bo kiedyś sporo w tym siedziałem brałem zlecenia i tworzyłem ludziom różne fora typowo do gier a mój ziomo zajmował się szablonami i stylami. Ale dobre wypozycjonowanie strony to trochę czasochłonne zajęcie. A ja nie mam na to teraz czasu i jest mi to zresztą nie potrzebne, bo po co mi to chyba żebym się tylko na przypał wjebal, nie mam czasu na głupoty muszę się zająć solidnie pracą bo w moim mieście trudno jest znaleźć pracę zwłaszcza w moim zawodzie bez studii, dlatego łapie się czego mogę byle jakoś przetrwać. Zresztą co ja będę ci tłumaczyć wszystkiego dobrego, dobranoc siemanoo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...