Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Mr.Green BioTabsy spoko myślałem że najlepiej się sprawdzają na out muszę spróbować na in.

@Udyr Dlaczego bo pytam o coś czego nie byłem do końca pewny?? Już cię powoli nie ogarniam ziomek, staram się być dla ciebie miły i okazywać ci szacunek, bo jesteś tu dłużej i jakby nie patrzeć wiesz więcej, ale dość tego bo ty też zaczynasz mnie irytować i wkurwiać swoimi chamskimi odzywkami, ziomuś to po co jest to forum jak nie od tego by zadawać pytania gdy się czegoś nie wie, troski to być może ty potrzebujesz a nie ja, żebyś wiedział że więcej nikogo o nic nie zapytam, bo szczerze jebią mnie twoje wskazówki. I zaczynasz mnie wkurwiac udajesz błazna czy nim jesteś i myślisz że jesteś fajny, bo dojebiesz komuś jakimś chamskim tekstem to blyszczysz w oczach kogo? Są rzeczy o których mam dużo więcej od ciebie pojęcia i nawet gdybyś o cokolwiek zapytał z kulturą i grzecznością bym ci odpowiedział, bo tak już jestem nauczony. A chamstwem nic nie zyskasz tylko sobie wrogów narobisz. Na prawdę trudny to ty jesteś do ogarnięcia, non stop we wszystkim widzisz problem i musisz jakimś chamskim tekstem ze wsi zajechać, Zresztą wyjebane mam na ciebie typie, o nic więcej cię nie zapytam masz gwarantowane, panie wszechwiedzący skoro uważasz że potrzebuje troski bo cię o cos pytam. Najlepiej to się wgl zmyje z tego forum bo przez takich jak ty już mi się odechciewa tu uczestniczyć. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywam chamski jak widzę kompletny brak reakcji na pomoc która Ci ludzie dają. 

Każdy Ci pisze żebyś wrzucił na luz i dał jej spokój a Ty doszukujesz się problemów u 7 dniówej siewki.

Powodzenia w uprawie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Udyr Kompletny brak reakcji? Przecież tyle razy napisałem każdemu że jestem wdzięczny za pomoc każdemu, po prostu nie jesteś na bieżąco w mojej relacji, i nie czytasz postów no bo gdybyś czytał to byś wiedział że wiele razy dziękowałem różnym osobom za pomoc mi udzieloną, również tobie zauważ nawet że zostawiam każdemu, blanta/like. No spoko dzięki poradzę sobie, tobie również życzę powodzenia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10/08/2022 o 10:12, MiraiiNikki napisał:

Szwagier, ikona polskiej botaniki.
Ta FR będzie najlepsza ze wszystkich! biorę blanta, popcron i czekam na  rollercoaster śmiechu 😄  Będzie chyba miała największą liczbę stron na forum xD 
 

😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@MiraiiNikki A jaak, trzeba być pozytywnie zakręconym świrem i lepiej być takim niż sztywniakiem i mrukiem co go zniszczy strach przed światem. Ja jak wjeżdżam do byle jakiego klubu to nawet się nie zastanawiam podjeżdżam do dziewczyn, i odrazu kruszynko zatańczysz ze szwagrem a ona nie sry, mam chłopaka, to jej mówię no to trudno przepraszam i jazda lecę dalej, podbijam pod bar widzę samotną dziewczynę która pije samotnie przy barze, podchodzę bliżej i mówię cześć jak ci na imię Ola, Szwagier miło mi cię poznać, mogę ci postawić jakiegoś drinka, czemu nie, i gadka się kręci, a będąc sztywniakiem który boi się wydusić z siebie cokolwiek bo sobie myśli przypał czy coś w tym stylu. To dla mnie zwykle pajace żyć trzeba umieć co by się nie wydarzyło wariaty, piona dla ludzi którzy myślą podobnie. 🖐️ 😂

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

@Zielone krainy Dałem 2ml na 1.5l i rozlalem praktycznie całą butelkę ale większość bliżej brzegów donicy. Na razie na próbę żeby zobaczyć jak to wszystko zadziała, nie miałem butelki 1l więc już się nie patyczkowalem zrobiłem po swojemu bo zaraz bym usłyszał komentarz typu że troski potrzebuję. A już atami testowałem na out wiele razy i jest skuteczne za kilka dni wyjebie mi taka bryła korzeniowa że roślina będzie sobie radzić z dnia na dzień już znacznie lepiej. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To następnym razem, bo już podlałeś widzę.

@Szwagrom  Mówiłem ci , abyś dał 750 ml na całą donicę, a nie dwa razy tyle, czyli 1,5 l,. a do tego na to 750 ml powinno iść 2 ml Atami, ale nieważne, zrobiłeś, jak zrobiłeś, czekaj aż ziemia przeschnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Będzie git zobaczysz mordko, no teraz z 3 dni poczekam tzn zależy w jakim czasie przeschnie. Jak już będę miał pewność że 70% wody odparowalo, będę rozcieńczać na 1l wody ja doskonale wiem że to się tak rozcieńcza, po prostu nie miałem butelki więc improwizowałem na szybko. I jestem przekonany że źle to nie wyjdzie a będzie znacznie lepiej. Dzięki za pomoc mordko. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Rób jak uważasz kumpel, ale z tobą jest taki problem, jaki widzą też inni, że ty pytasz, co robić, a potem robisz po swojemu, inaczej niż ci się radziło i zobaczysz, że przez to wyjdziesz na tym gorzej niż lepiej, jakbyś słuchał mądrych rad ludzi, jacy wiedzą, co mówią to byś wyszedł na tym lepiej, ale twoja uprawa, więc najwyżej się na czymś przejedziesz, by wyciągnąć na przyszłość odpowiednie wnioski i może się z tego czegoś nauczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Mordzia ja od dzisiaj w ogóle nie pytam ludzi o jakiekolwiek rady, bo potem ludzie piszą komentarze, typu że jestem nie ogar i potrzebuje troski, no to udowodnię wam że potrafię sam poprowadzić swoją uprawę do końca. Słucham się twoich rad mordo, ale dzisiaj tak jak ci tłumacze nie miałem czym odmierzyć wody to raz. Nie miałem butelki to dwa, więc wylałem powoli mniej więcej na oko połowę butelki a może większą połowę. Doskonale wiem że atami rozrabia się od 2-5 ml na 1l wody bo podlewałem już chyba kilka swoich upraw w ten sposób ale nie zaszkodzi też rozcieńczyć w 1.5l to jest w sumie nawet bezpieczniejsze a zrobiłem to dla testu i własnego doświadczenia, chciałem też zobaczyć jak roślina w tym dniu, zareaguje wgl na taką dawkę atami. Bo zazwyczaj podawałem atami od 14 dnia. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Rób , jak uważasz, ale obrażając się na słuszne rady, zepsujesz sobie uprawę i sam na tym wyjdziesz źle, a nie kto inny, bo to twój plon będzie mniejszy , gorszy, jakościowo i słabszy o ile w ogóle go będziesz miał, więc lepiej schowaj dumę do kieszeni, słuchaj rad działaj według wytycznych, a na koniec będziesz uśmiechnięty, a nie wkurzony i smutny, jednak twoje prawo do tego, abyś zrobił, jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Będzie git zobaczysz. Nie wierzysz we mnie, bo po prostu nie widziałeś moich poprzednich upraw, choćby easy sative. To też były sezonówki na out. Ale wtedy miałem dużo większy budżet na uprawę i dużo więcej cierpliwości na out, lepszy spot. Więc i uprawa była znacznie lepsza. Szwagier jeszcze wam pokaże na co go stać. 💪

@Zielone krainy Albo inaczej pytasz o coś i zalewają cię falą krytyki, jestem już trochę na tym forum, i zauważyłem że większość działa solo nie pytając o nic, bo to dla nich wstyd i upokorzenie, pytać o coś, źle by to świadczyło o nich że potrzebują troski. Wkurwia mnie takie coś więc wolę sobie radzić sam, tak jak radziłem sobie dotychczas za nim trafiłem na to forum. A na forum pozostanę bo już się do niego przyzwyczaiłem czas zacząć reprezentować sobą poziom, a nie ciągle wypytywać o jakieś drobne szczegóły które nie mają znaczenia. A twoich rad jak najbardziej zawsze posłucham wiem kto tu jest największym konopnym mistrzem więc nigdy nie pogardzę twoimi wskazówkami jak najbardziej są tu mile widziane. ✌️

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Rób jak chcesz, sam poniesiesz, jakby co konsekwencje swojego uporu, pamiętaj to indoor, o jakim nie wiele wiesz, tu działają trochę inne zasady niż outdoor , a o czym się przekonasz , sam nie ogarniesz roślin, bo musiałbyś je dostatecznie rozumieć, a nie rozumiesz i szybko cię zweryfikuje rzeczywistość, a inni będą patrzeć i się śmiać, że sam siebie na klęskę skazałeś wybierając pychę i upór , zamiast pokory i posłuszeństwa względem rad tych, jacy mają doświadczenie, wiedzę i umiejętności, ale to twoja gra, więc to twoja sprawa, jak grasz, najwyżej tą grę przegrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Masz rację moje doświadczenie w indoor, jest jeszcze małe z tym się zgodzę jak najbardziej, najwyżej przegram i spróbuję odnowa, ale jak się uda to wszyscy się zdziwią, że Szwagrowi się jednak udało i jednak nie potrzebuje troski, zrozumieją że nie jestem byle łeb w tym temacie. A jak nie to trudno obędzie się i bez ich opinii. Niech się śmieją przywykłem do krytyki już bardzo dawno temu, bawi mnie to gdy ktoś ze mnie drwi. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Twoja sprawa, ja cię nigdy nie poniżałem i nie wyśmiewałem się z ciebie, poza tym, co jest w granicach dobrego smaku, jak z wklejeniem ci żyrandoli wiedeńskich, gdy do pinów radiatora się przyczepiłeś. Według mnie powinieneś zrozumieć, że rady doświadczonych growerów na tym etapie są ci potrzebne, bez nich sobie nie poradzisz, no chyba, że chcesz to zepsuć, by móc zacząć od nowa to wolna droga, ale chyba nie warto psuć, ale lepiej jest się uczyć od innych w pokorze i zebrać dobry plon, ale to już twoja sprawa, co wybierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Szwagrom Rób jak chcesz, sam poniesiesz, jakby co konsekwencje swojego uporu, pamiętaj to indoor, o jakim nie wiele wiesz, tu działają trochę inne zasady niż outdoor , a o czym się przekonasz , sam nie ogarniesz roślin, bo musiałbyś je dostatecznie rozumieć, a nie rozumiesz i szybko cię zweryfikuje rzeczywistość, a inni będą patrzeć i się śmiać, że sam siebie na klęskę skazałeś wybierając pychę i upór , zamiast pokory i posłuszeństwa względem rad tych, jacy mają doświadczenie, wiedzę i umiejętności, ale to twoja gra, więc to twoja sprawa, jak grasz, najwyżej tą grę przegrasz.

 

Swoistą antydesidertę uprawy napisałeś. Brawo.

Nie tylko mistrz konopny w uprawie, ale i sensei nadchodzącej katastrofy 😉 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...