Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

@Szwagrom wez tabletke i wyluzuj bo popadasz w jakas paranoje. Kazdy Ci tlumaczy na spokojnie i rece kazdemu opadaja. 

Jest takie powiedzenie ktore powiedzialy lyzki do widelca.. to ze jestes inny to nie znaczy ze jestes niezbedny.. czy jakos tak 😄 to tylko jakies gowniane blaszki ktore nic nie maja do tego jak to dziala. Tak jest jak sie kupuje cos po kosztach. Musisz byc tego swiadom.. jak chcesz super blaszki ktorych sie nie da wygiac to kup lampe jaka ja mam i zaplacilem 700€ 

Kupujac cos taniego musisz sie liczyc z tym ze to nie bedzie idealne.. tak jak Ci to Zielony tlumaczy.. to ma dzialac a nie wygladac.. jak chcesz zeby cos bylo super odjebane i mialo mistrzowskie wykonczenie to musisz za to zaplacic minimum razy 2 

Rozumiemy juz ze Cie to nerwuje bo taki jestes.. ok ale skoro wiesz ze taki jestes to nie patrz na cene czegos tylko na jakosc a jakosc zawsze jest droga. Nie oraj sobie tym glowy bo to nic nie zmieni i sam sobie tylko szkodzisz.

Ja wybierajac lampe szukalem lampy solidnej i estetycznej. Do tego zeby nie bylo plastiku i lipnych elementow i mialem wyjebane w cene.. trzeba polozyc 700 euro to polozylem i nie placze teraz ze wydalem tyle kasy a koglem kupic lampe jaka ma Zielony bo mozna z pod niej wyciagnac taki sam plon np.

Jak cos kupujesz to badz swiadom zakupu.. bo marudzisz juz jak te baby co wysylaja w necie rachunki grozy bo poszly cos zjesc i zezarly a potem placza ze to drogie bylo.. kurde stary.. nie badz jak baba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom  Jak twój gust nie może tego udźwignąć, to wyrzuć tego brzydkiego Ledam i wstaw na jego miejsce żyrandol wiedeński, piękny sam zobacz, pasowałby u ciebie. :D

2.jpg

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Co ty , nie mam z tym nic wspólnego , po prostu chciałem pokazać @Szwagrom, jaki piękny rodzaj oświetlenia, może taki, by mu spasował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Szwagrom  Jak twój gust nie może tego udźwignąć, to wyrzuć tego brzydkiego Ledam i wstaw na jego miejsce żyrandol wiedeński, piękny sam zobacz, pasowałby u ciebie. 😄

2.jpg

1.jpg

Na jaką powierzchnię taki wystarczy? 😄

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy No teraz to mnie przekonałeś całkowicie sprzedaje growa, lampę i kupuje ten żyrandol. Zawsze chciałem taki mieć. 😂 Nie no luźno mordeczki, dzięki wam już się pogodziłem sz tą lampą. I tak za takie pieniądze to chyba nie dało się kupić nic lepszego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom ja mam takie blaszki..

sanlight-q4w-gen2-165watt.thumb.jpg.ca309f21ab004487c66e446f276343f7.jpg

I ich sie nie da wygiac. Wszystko grube i twarde aluminium.. jeden odlew szyna i dolaczane moduly z diodami ktory kazdy mozna wymienic.. ale niestety kosztuje duzo. Placac tyle hajsu wiem ze place za jakosc. Austryjacka robota i wykonczenie na wysokim poziomie.. zywotnosc bardzo dluga i niezawodnosc.. ale cena wysoka. Jakbym mial mniej hajsu zeby przeznaczyc na lampe to bym jej nie kupil.. ale te nie wymagalbym wysokiego standardu.. 

Chujowo ze padles ofiara calego tego problemu no ale coz.. jak to kolega wyzej napisal.. Karma wraca. Moze jakbys mial wiecej pokory to by nie trafilo na Ciebie tylko na innego wariata. Wiec rownowaga we wszechswiecie musi buc zachowana 🙂 albo to poprostu zwykly przypadek ze padlo na Ciebie.. jak pada na kogos gdy go psy biora na rutynowa kontrole.. 

Taki o to jest swiat. Glowa do gory. Bedzie gitara. Zrob to grow na tej lampie a jak bedziesz grzeczny to wujek Green pomysli i moze Ci dolozy do Marsika hydro na nastepna uprawe 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Nie wiem dla jaj to wrzuciłem, ale pewnie trochę stoi, nadaje się na salony , pokrycie 25 m2 conajmniej, jedna lampa i cały pokój pięknie oświetlony :D

@Szwagrom Drogie rzeczy , to kryształy ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Dzięki mordo, no spróbuje na pewno, zobaczymy jak to się potoczy, może z waszą pomocą, tym razem mi się uda, i coś z tego wyjdzie. 👊

Podlalem po całości i już widać że wyjebala jak na drożdżach. Mało tego wilgotność się podniosła do 70% więc jest póki co dobrze. 

6day.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green No widzę mordeczko że konkretnego Leda masz, mnie póki co nie stać na taki sprzęt ale z czasem może się odłoży. 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Szwagrom  Przecież są wygięte , choćby tam, gdzie masz wkręcane śruby, bo muszą inaczej śruba by nie weszła. A czymkolwiek walniesz w pin radiatora to się wygnie, bo to aluminium, jednak w niczym to nie szkodzi, bo dalej temperatura jest odprowadzana od diody i rozpraszana na radiatorze, a takie jest jego zadanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy To i u mnie są na śruby odstępy ale tak to poza tym widzę ze masz ładne a byś zobaczył moje 😄

Zobacz mój 

radiator.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...