Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Dumel89 Wszystko gitara, ale mógłby uprzedzać ludzi ze części są poniszczone, a radiator pogięty jakby go ktoś młotkiem napierdalal. To bym nie zakupił tego panelu tylko poszukał fabrycznie nowego. A nie z używanych części, podniszczonych części. Trochę to niesprawiedliwe że ktoś dostaje porządny panel LED, a ja dostałem z rozjebanym radiatorem i zapłaciłem za niego z góry, dlatego jestem wkurwiony. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom ogolnie to cala ta ich strona internetowa dziwnie okrojona. Zadnych wiekszych informacji nie ma tam. Ogolnie to cie rozumiem ze jak za cos sie placi to oczekujesz ze bedzie wszystko cacy, z drugiej strony cena=jakosc a jak wiadomo dobra lampa swoje kosztuje. Nie ma co sie denerwowac tylko skontaktowac z nimi i zobaczec czy da sie cos zrobic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Dumel89 Raczej przesyłki mi nie zafundują ze swojej kieszeni, a mi się mija z celem odsyłać teraz ta lampę i pokrywać jeszcze koszty tej wysyłki, potem może jeszcze raz znowu opłacać przesyłkę, Chyba nie mam wyjścia jak tylko pogodzić się z tym że dostałem od nich uszkodzony panel.

Zadzwonię ale jedyne co od nich usłyszę to pewnie, żebym zwrócił panel LED a oni wtedy zwrócą mi hajs, tylko co potem mam bez lampy czekać kolejne dni, dołożyć teraz i tak nie dołożę i nie kupie lepszej bo nie mam hajsu, mógłbym jedynie odesłać im żeby mi ją przerobili, ten radiator tylko musiałbym zapewne to opłacić ze swojej kieszeni, czyli koszty wysyłki, bo wątpię że oni pokryją to z własnej kieszeni.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom  Jakie ma znaczenie to, że jakiś tam pin w radiatorze jest odgięty? To dalej spełnia zadanie, a w tych panelach nie chodzi o wygląd, a o ich działanie, a działają bez zarzutu, a o czym świadczą uzyskiwane pod tymi panelami plony, które konkurują panelami za 1000 zł +, ja bez problemu mogę z dwoma panelami Ledam 60 W zmierzyć się z Lumatekiem Attis 200 W za 1500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@konopny_janusz Wiem żałuje właśnie że marsa nie kupiłem porządna lampa i prezentuje się zajebiście, trudno będę już uprawiać na tej do końca, a tą lampę od ledam na koniec sezonu, postaram się sprzedać komuś dołożę i kupię marsa. 

@Zielone krainy Takie że wygląda to jak pół dupy za krzaka, a oczekiwałem że będzie wszystko złożone jak należy, przede wszystkim estetycznie, a tymczasem panel z rozjebanym radiatorem mi przysłali. Akurat mi musieli wysłać taki szmelc, najpierw grow z jakimś stelażem co się rozkłada sam, teraz lampę z rozjebanym radiatorem, kurwicy idzie dostać, założę się że nawet twoje obydwa panele mają normalne radiatory. A mi jakiś szmelc poniszczony wysłali. Nie sram pieniędzmi jak wysyłam komuś pieniądze z góry, to oczekuje że robota będzie wykonana jak należy, a nie gościu mi rozjebany radiator wciska, żeby się go pozbyć mógł komuś innemu wysłać. Bo ja czegoś takiego nie trawie wysyłanie wadliwego sprzętu, to się okaże czy będzie sprawnie chodził przez cały sezon, ale póki co mogę stwierdzić że jest bardzo poniszczony i robota amatorsko wykonana, denerwuje się i wkurwiony zaraz chodzę jak mi ktoś wysyła poniszczone powyginane rzeczy. A miały być przecież nowe, bo nigdzie tam nie jest napisane że używają starych używanych części, do montażu paneli a powinno bo wtedy bym się poważnie zastanowił nad kupnem tego miałem mocne przeczucie żeby kupić Marsa i tylko 300 zł więcej kosztował.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom  To jak z lekami, nie mają smakować, mają działać, co z tego, że panel byłby piękny, jakby nie działał, by sobie można go na ścianie powiesić i podziwiać, jak obraz, tu nie o to chodzi , bo nie po to to jest, by się temu przyglądać i to podziwiać , jak dzieło sztuki, przed tym są postawione inne wymogi , a mianowicie to ma działać , ma mieć niski pobór prądu, ma się nie grzać jak hps i ma posiadać odpowiedni potencjał świetlny, by rośliny pod tym rozwijały się prawidłowo, to tyle i aż tyle, a czy to wygląda tak czy inaczej, jak dla mnie to bez znaczenia, mogłoby mi stolec pod sufitem wisieć, jakby ten stolec w szafce dawał dobre plony. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Niby tak ale zazwyczaj jak widzę coś tak zniszczonego z zewnątrz, to mam wrażenie że nie tylko z zewnątrz będzie wadliwe, okaże się czy lampa się sprawdzi. Póki co wygląda jak gówno, z miłą chęcią bym ją im oddał, ale to się mija z celem przesyłki, wynoszenie roślinki na spota. A póki co nie mam hajsu żeby dołożyć do marsa. Więc muszę uprawiać na tym szmelcu podniszczonym. 

@konopny_janusz Dokładnie tak Januszku, no i pewnie masz w zupełności rację, że jedyne co tu jest nowe to tylko diody a reszta to jakiś szmelc, bo tak to wygląda. Pozdro

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom  Spróbuj zrozumieć, że te panele nie są tworzone celem stanowienia atrakcji wizualnej, to jest prosta konstrukcja, jaka ma za zadanie być efektywna w swojej prostocie, sprawdza się, bo działa w sposób w pełni skuteczny, jak panele z wyższej cenowej półki, co ma za znaczenie wygląd, jak na ostatniej uprawie wyciągnąłem 1.86 g/w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy No tak, masz dar w przekonywaniu ludzi, mógłbyś być dowódcą albo generałem, tak jest Sir rozumiem to, ale jestem wkurwiony bo mi rozjebany radiator wysłali powyginany twój na bank jest w całości więc się nie wkurwiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 Nie rozjebalem, to była ściema mordo, trollowalem dla zwały. On już taki był mam zdjęcie jeszcze za nim nasiono wykiełkowało i widnieje na nim to uszkodzenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom U mnie też niektóre piny leżą to aluminium niewiele trzeba, by to się wygięło, ale to nie zmniejsza w żaden sposób efektywności panelu. To uderza jedynie w twoje indywidualne odczucia, poczucie estetyki , tyle że to nie obraz Leonardo da Vinci nie masz na niego patrzeć i podziwiać, to ma dać wyniki w postaci plonu , nikt nie kupuje ledam, aby mu upiększał dom swoim wyglądem to nie jest dzieło sztuki to przedmiot o walorach czysto-użytkowych, to jakbyś poszedł kupić gwoździe i młotek i nie patrzył na to, czy będą się nadawały do danej roboty, ale czy młotek lśni w słońcu, jak miecz rycerza, a gwoździe są jak średniowieczne sztylety z pięknymi zdobieniami. :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 Podejrzewam że tak może być, chcą się zemścić za to co pisałem. Na początku za nim wysłali mi panel LED. Może był tutaj i czytał to. 😂 Nie bo świry ale radiator mogli dać dobry płyta zajechana to tam chuj ale jak gówno wygląda ten jeden radiator wszędzie powyginany. Jakby ktoś młotkiem w niego napierdalal kminilem żeby kupić taki radiator ale gdzie to dostać i wymienić sobie.

@Zielone krainy Też? Pokażesz jak to wygląda u ciebie chyba nie gorzej niż u mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom  Później zrobię , jak ci zależy, ale mówię ci skup się na tym na czym należy, a nie na pierdołach, jakie nic nie znaczą w kwestii uprawy, w jakiej głównie chodzi o plon, a nie by panel cię rzucał wyglądem na kolana, bo jego wygląd jest "cudowny", tutaj cuda nie są potrzebne , wystarczy , by to poprawnie funkcjonowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom napisz mu na maila że prąd kopie po podłączeniu lampy, wystraszy się 😄

Sprzet elektroniczny który jest wprowadzany na rynek do sprzedaży w UE powinien mieć jakieś atesty, przejść przez szereg testów, tych wizualnych też

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...