Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

@Szwagrom chłopie co Ty w ogóle o mnie piszesz zastanów sie. wyraziłem swoje zdanie, bo obserwuje co piszesz. może by Ci się przydało, żebym Ci to powiedział w twarz😉 są placówki które Cie przyjmą z otwartymi ramionami, bez odbioru 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 To ty się zastanów co ty wypisujesz, w internecie komuś ubliżasz że jest odklejony nie znając go, to jest twoje zdanie to moje zdanie jest takie, brak tolerancji dla takiego kurestwa jakie sobą reprezentujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Szwagrom napisał:

@Cali_Bastard Ledam.pl panel LED 60w jak widzisz kolega wyżej też ma uszkodzony radiator czyli promujecie firmę która sprzedaje używany sprzęt, albo z uszkodzonych części to składa. 
 

Jakie promujecie? Gdzie ja promowałem ten sklep czy ten panel? Pierwszy raz słysze o takim czyms wiec kupiłeś najprodopobniej jakiegoś chińczyka. Ile to kosztowało ?

Mars hydro to tez nie jest żaden wyznacznik, raczej budżetówka która nie powinna się szybko spierdolic.

ja uzywam vipar spectra i uważam ze jest to budżetówka ale na osramach i są bardzo trwałe. Jakby był legal to bym kupił topowe lampiska które mam np w miejscu gdzie nigdy nie będzie żadnej lipy niestety tez nigdy nie wrzucę żadnej fotorelacji z tego miejsca a mówię o panelach california lightworks.

Takze jak kupiłeś najsłabszy panel z firmy „no name” to ciesz się ze wogole jeszcze działa 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom chłopie poradziłem Ci zareklamować sprzęt zamiast obrażać i wieszać psy na sprzedawcy z którego w chuj ludzi jest zadowolonych. relke zalożyleś jakiś czas temu, wszystko było git z panelem, a teraz nagle masz problem? zdaj sobie sprawę, że to Twoje zachowania na tym forum są zjebane, ludzie dają Ci rady po czym Ty swierdzasz że wszystko wiesz najlepiej xd szkoda nerwów na ciebie gościu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Cali_Bastard No to dzięki ci mordeczko że poświęciłeś temu czas, żeby mnie w tym uświadomić, mordeczki z tego forum doradzali mi w tej kwestii jakie oświetlenie akurat wybrać i doradzili mi właśnie ten panel Ledam choćby @Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 No i odpisałem ci kulturalnie że zareklamuje, a ty zaczynasz komuś ubliżać że jest odklejony. No i w porządku mogę być odklejony, nie tobie to oceniać, potrafię się zachować, w przeciwieństwie do ciebie nie zaczynam nikomu ubliżać tylko dlatego że się nie rozumiem z nim w tej kwestii. Słuchaj mam prawo mieć swoje zdanie, jeśli coś mi nie odpowiada to wyrażam własne zdanie. Nie muszę przyjmować wszystkiego co mi radzicie choćby były to dobre rady, to dziękuję za nie, ale czasami wolę po swojemu jak pewnie większość. Nie zależy mi na tym czy ktoś tu zagląda i mi pomaga, poza @Zielone krainy @Udyr bo akurat od nich się zaczęło, więc wiele mi pomogli, i akurat z ich rad często korzystam, to nie znaczy że będę wszystkich tu teraz słuchał, każdy ma prawo do własnego zdania. Nie żywię do nikogo urazy każdego szanuje kto stara mi się pomóc. 

@tmcx730 Owszem fotorelacje założyłem wcześniej, i byłem przekonany że panel jest w porządku, do czasu aż nie zauważyłem tych uszkodzonych części.

@Cali_Bastard Czyli mordeczko, jaką lampę mógłbyś mi polecić na taką powierzchnię, 40x40x120 najlepszą oczywiście według ciebie. 

@tmcx730 Moje zachowania są na miejscu, nikomu nie ubliżam, tym bardziej osobom które starają mi się pomóc, wyrażam tylko swoje zdanie, jeśli mam troszeczkę inne w tej kwestii, i nie trzeba odrazu nazywać kogoś odklejonym, tylko dlatego że się z tobą nie zgadza, nad emocjami trzeba umieć zapanować, nawet jeśli ci się coś nie podoba, bo ktoś coś, pamiętaj bo może cię to kiedyś łatwo zgubić i wprowadzić w kłopoty. 👊

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Szwagrom napisał:

 

@Cali_Bastard Czyli mordeczko, jaką lampę mógłbyś mi polecić na taką powierzchnię, 40x40x120 najlepszą oczywiście według ciebie. 

Budżet czy Top ?

25 minut temu, Mr.Green napisał:

@Cali_Bastard a jakoe mas zdanie o firmie SanLight mam ich lampe q6 generacja 2 i 245w mocy. Lampa rzadziej spotykana na relacjach.

Dzieki z gory za odpowiedz 🙂

Nigdy nie miałem ale mój znajomy kiedyś używał. Rosło ok ale po czasie wymienił na ledy gavity, nigdy nie pytałem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Cali_Bastard chodzi mi o lampę od początku do końca budżet i top, co możesz mi polecić, lepszego od ledam za obecna lampę dałem 300 zł. Jestem ciekaw czy jest coś lepszego na rynku za podobną cenę nawet trochę droższe może być.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szwagrom napisał:

@Cali_Bastard chodzi mi o lampę od początku do końca budżet i top, co możesz mi polecić, lepszego od ledam za obecna lampę dałem 300 zł. Jestem ciekaw czy jest coś lepszego na rynku za podobną cenę nawet trochę droższe może być.

Kup se viparspectra P1000 to ogarnie ci ta powierzchnie. 100 wat poboru i nominalna moc ekwiwalent 200wat i jest dimable.

Top, to napewno coś z california light works bo to wg mnie najlepsze co jest na rynku ale i tak nie będziesz zainteresowany jak wczoraj pisałeś ze linki to drożyzna 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Cali_Bastard Haha no ta skromny ze mnie człowiek, nie mam za dużo w portfelu, ale pomyśle o tej nie z Californi, jak wpadnie szmalec. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Niby nie mordko, ale nie podoba mi się to bo wszyscy mają dobrze wykonane lampy od ledam, a mi przysłali jakieś pogięte gówno kilka ząbków jest powykrzywianych konkretnie. I mi się to najzwyczajniej nie podoba jestem wybredny bo lubię jak jest wszystko cacy jak należy, a nie uszkodzony panel LED mi wysyłają za który zapłaciłem z góry. 

@Mr.Green ps. Podlalem po całej donicy ale nie przemyślałem tego i lepiej po brzegach nie dawać, bo mam tą donice materiałową i miałem powódź w boxie, wylałem pół litra wody, jakieś 3 cm od łodygi. Zobaczymy jak się to rozwinie za kilka dni, już chyba nie utonie. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sam noc nie usakodziles przy montazu? Roznie bywa 🙂

wody nie lej po brzegach przy materialowej donicy bo scieka na dol po sciance i woda ucieka i przecieka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Nie mordko nic nie uszkodziłem taka mi wysłali, tym bardziej że to nie jest z plastiku i nie miało prawa się wygiąć nikt się z tym nie siłował taka po prostu wysłali. 

@Mr.Green Teraz już to wiem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledam to są samoróbki, chłop składa lampy z używanych części, nie zdziwiłbym się jakby wykręcał te radiatory z czegoś innego np. z wzmacniacza albo starych komputerów, dlatego pewnie reklamacja nic ci nie da, te lampy pewnie nawet nie mają naklejki CE

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@konopny_janusz No i teraz wszystko już wiadomo, dzięki Janusz za komentarz w tej sprawie. Pozdro mordeczko ✌️ no moje części w tym panelu to tragedia, poniszczone są zdecydowanie. Ciekawe ile mi wytrzyma taki panel. 

Ale trudno niech już zostanie więcej teraz na przesyłki wydam, niż to będzie warte. Mam teraz ważniejsze zmartwienia niż jakiś zjebany radiator, jeszcze muszę filtr węglowy porządny zamontować, a skąd mam pewność że filtr mi wciągnie cały zapach przecież jak będzie otwarty wlot pasywny którym wlatuje powietrze to będzie i tak na zewnątrz się wydostawał zapach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz dokladnie. Koles otworzyl sklep i sam robi panele. Znalazlem to na jednym z forum: 

 

Siemanko 
Jeśli szukasz dobrego oświetlenia LED na długie lata, to dobrze trafiłeś.
Niedawno wystartowałem ze sklepem www.ledam.pl
Co oferuję? Głównie panele na diodach CREE CXB oraz CXA, zawsze najlepsze biny.
Staram się robić panele tak, żeby były jedne z najskuteczniejszych na rynku, proste, bez elementów ruchomych, chłodzone pasywnie, zawsze najlepsze biny CREE.

Zacząłem robić panele ponieważ doszedłem do wniosku że dużo ludzi bawi się w DIY, głównie ze względu na kosmiczne ceny panelów. I uważam że jeśli jeden człowiek będzie wykonywał takie DIY, zamówi podzespoły w dużej ilości, wyposaży się w sprzęt do wytwarzania, wyspecjalizuje się w tym, to będzie lepiej & taniej & łatwiej & szybciej wykonywał te panele, od kogoś kto dopiero się uczy. Tym człowiekiem postanowiłem być ja 

Dlaczego panele na diodach białych a nie czerwone + niebieskie?
Zanim zacząłem robić panele spędziłem wiele godzin na czytaniu artykułów, oglądaniu fotorelacji na forach polskich i zagranicznych, porównywaniu. Miałem też okazję porównywać jakość towaru z obu typów ledów i finalnie mój wybór padł na białe CXB CREE. IMHO te diody mają aktualnie największy potencjał na rynku. Ogólnie to temat jest zbyt gruby żeby się tu rozpisywać.
Dodatkowo super wyniki jakie ludzie osiągają, przekraczające sporo poza 1g/w, a czasami dochodzące do 2g/w pod CXB3590 utwierdziły mnie w przekonaniu że to jest właśnie najlepsze oświetlenie na 

Aktualnie w ofercie posiadam panele o mocach: 35W, 60W, 120W na diodach:
CXB3590 (36V 3500K 80 cri DB),
CXB2530 (36V 3500K 80 cri U4) oraz
CXA2520 (36V 3500K 80 

W najbliższej przyszłości planuję zrobić open sprzęt panelu na CXB2530. Wierzę w potencjał tych diód, choć są mało znane, a to praktycznie to samo co CXB3590, jednak cenowo korzystniej no i chciałbym zobaczyć więcej fotorelacji pod moimi panelami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...