Skocz do zawartości
Gość

LSD - Barney's Farm 1x LED 60w 0.16m2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Dzień: 4 

Słabo coś to wygląda jak na dzień 4,  ale może po prostu to już taki fenotyp.

dzień 4.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@tmcx730 Wiem mordeczko, doskonale o tym wiem po prostu stwierdzam że jest mała jak na dzień dzisiejszy. Chociaż lampa LED jest 35 centów nad nią, po prostu taki fenotyp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zamontowałem wentylację powietrza na dole znajduje się ogromny wiatrak od serwera. Który miesza powietrze na ładowarce od tel, 5v zasysając powietrze z wlotu pasywnego. Na górze znajduje się wiatrak 120mm który również jest podłączony do ładowarki tel 5v na dole planuje dać jeszcze jeden mały wiatraczek który będzie wpuszczał powietrze chłodne z zewnątrz przez kanał wentylacyjny do wlotu. 

wentylacja.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Ba, uwielbiam to robić codziennie stawiać ludzi przed takimi emocjami, i występować w tym serialu jako aktor i świetna gwiazda, to dla mnie zabawa gdy mi odpierdala. 🙂 Mam do ciebie pytanie mistrzu, Do czego służą te dwa otwory wentylacyjne umieszczone na samej górze, na pewno jeden z nich jest jako otwór wylotowy ale do czego służą te dwa? Bo łącznie z tymi dwoma jest jeszcze jeden na podstawie górnej growa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom sluzy do tego ze wylot mozesz miec z tej strony albo z drugiej albo z dwoch naraz albo namioty moga stac jeden przy drugim to wtedy flexi rura moze przechodzic.. kombinacji nie ma konca 😛 lepiej wiecej dziur jak za malo 😛

z tymi krzakami to cos Ty nas wlasnie trollujesz.. wczoraj umarly dzisiaj zyja.. no no chyba ktos tu kreci wielkiego blanta z nas wszystkich 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mr.Green Rozgryzłeś mnie, muszę przyznać udało ci się mnie zdemaskować ale po fakcie. 😂👊

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szwagrom Masz otwory wlotowe i wylotowe w różnych miejscach prawdopodobnie dlatego, abyś sam sobie mógł ustalić, które wykorzystasz w zależności od tego czego akuratnie będzie wymagała twoja uprawa.

@tmcx730 To serial pod tytułem " spodziewaj się wszystkiego" , nie przewidzisz, co będzie w serialu jutro, a o końcu serialu nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy mam 2 tak jak widać u góry jeden po lewej drugi po prawej i dodatkowo jeden otwór w ścianie górnej czyli podstawie. I nie wiem co teraz czy zamknąć i zostawić jeden otwór. Czy może jakoś to wykorzystać bo powietrze i tak najlepiej jak wpada od dołu, i miesza się też od dołu, bo wtedy ucieka wszystko do góry. A na dole jest otwór na wlot powietrza i dlatego planuje dać ten mniejszy wiatrak, bo 120mm się nie zmieści ale ten mały od procesora już tak. Więc nie dość że ten ogromny wiatrak będzie wciągał powietrze z wlotu pasywnego to jeszcze dodatkowo ten mały od procesora będzie wpuszczał z otworu na wlot powietrza na samym dole. A na samej górze będzie wyciągał powietrze jeden wiatrak 120mm tak jak widać to chyba ma sens.

Drugie pytanie jest takie po lewej stronie mam wiatrak mieszający i po lewej również wyciągający u góry lepiej tak czy żeby mieszający był po lewej a wyciągający powietrze po prawej u góry. Ma to jakieś większe znaczenie. ? 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...