Skocz do zawartości
drabbear

Czy to juz początek kwitnienia?

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za durne pytanie. Czy to już początki kwitnienia? Girl Scout Cookies Auto. Według strony - 65-70 dni od kiełkowania do zbioru. Dziewczynka ma jakieś 5 tygodni (35 dni). Cholernie mała jeszcze jest - pewnie z 15 cm max.

 

imageproxy.jpg

imageproxy (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, początkujący said:

@drabbear siemasz już powoli zaczyna kwitnąć 😀 robiles jej topping czy inne treningi? 

Jeden topping. Używam nawozów Biobizz. Przejść już na bio-bloom?

Edytowane przez drabbear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@drabbear Zrobiłeś błąd że na automacie zrobiłeś topping, weg jest krótki u automatów a topping to duży stres, mogłeś jakieś lst pyknąć to by dużo wieksza wyrosła 😀

8 minut temu, drabbear napisał:

Jeden topping. Używam nawozów Biobizz. Przejść już na bio-bloom?

Mozesz już przejść na bloom, ładnie liście wyglądają ale o nie dbaj bo mało ich zostało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, początkujący said:

@drabbear Zrobiłeś błąd że na automacie zrobiłeś topping, weg jest krótki u automatów a topping to duży stres, mogłeś jakieś lst pyknąć to by dużo wieksza wyrosła 😀

Mozesz już przejść na bloom, ładnie liście wyglądają ale o nie dbaj bo mało ich zostało 

Dbam o nią na maksa, ale frustracja mnie ogarnia. To już kolejna roślina w tym sezonie, która jest malutka i zaczyna kwitnąć. Sam już nie wiem, co robię nie tak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@drabbear tym toppingiem ją zestresowałeś.

Przy automatach nie ma czasu na toppingi chyba że jesteś pewny tego co robisz i kiedy to robisz .

Następnym razem daj jej rosnąć swobodnie albo tylko nagnij, wyjdzie to o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak ci pisałem wyżej, na automacie odpuść sobie topping, fim i inne mocno stresujące treningi, tylko lst lub bez treningu  i bedzie dobrze, człowiek uczy się na błędach  na następny sezon będą na pewno większe 👊😃

2 minuty temu, drabbear napisał:

 Sam już nie wiem, co robię nie tak :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego automata w tym sezonie miałem bez jakichkolwiek zabaw w topping czy lst a i tak wyrósł do 40 cm i wydał z siebie "oszałamiające" 1,7g  suchego :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester - jasne - sorry.

 

11 hours ago, Udyr said:

@drabbear tym toppingiem ją zestresowałeś.

Przy automatach nie ma czasu na toppingi chyba że jesteś pewny tego co robisz i kiedy to robisz .

Następnym razem daj jej rosnąć swobodnie albo tylko nagnij, wyjdzie to o wiele lepiej.

Topping zrobiłem tydzień temu, więc raczej nie miało to wpływu na ogólną wielkość rośliny. Popełniłem za to inne błędy na początku, chociaż nie wiem czy dyskwalifikujące. Dwa podstawowe to ziemia uniwersalna zamiast jakiegoś light mixa i za małe, przezroczyste doniczki (korzenie mogły się ugotować). Przez pierwszy miesiąc podlewane tylko i wyłącznie przegotowaną i odstaną wodą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@drabbear Jakiś początek tak ale jeszcze jej daleko do tego by osiągnęła pełną dojrzałość, przede wszystkim musisz być cierpliwy mordeczko. Pozdro z fartem ✌️

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...