Skocz do zawartości
Virtuals22

Słabe łodygi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze słabymi łodygami, moim pytanie jest co zrobiłem źle ze nie są wstanie być sztywne tylko oklapniete, jedna z nich była na tyle słaba ze się po prostu złamał 

1050C0A7-F604-4A75-8AE8-3D5D1EA306E8.jpeg

F26DB478-41C5-43EA-AD28-DF2F260F221A.jpeg

Żeby tak nie wisiały podtrzymuje je siatka

D99ED6A4-5DCF-4F6C-9A54-9C9193355178.jpeg

6CC5D490-0194-4CEB-B6D6-A559CA1F7DFC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Virtuals22 Wyciągnęły się mocno i nie są w stanie utrzymać ciężaru topa , podwiąż je sznurkami od góry , by sznurki je trzymały w pionie.

Na poprzedniej uprawie też mi się łodygi kładły, musiałem podwiązać.

lk.jpg

1.JPG

 

A drugie pytanie na jakim wzroście najlepiej przełączyć na kwitnienie? Bo z tego co czytałem przez pierwsze dwa tygodnie kwitnienia one mocno idą w górę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Virtuals22 Przełącza się, jak sie uznaje, że roślina jest przygotowana odpowiednio na kwitnienie, a wyciąganie na kwitnieniu to kwestia wysokości panelu leda oraz jego mocy i genetyki rośliny, jak led jest na odpowiedniej wysokości to zwykle mocno się nie wyciągają, a jedynie minimalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli uważasz wciąż że łodygi są za słabe, możesz je hartować ustawiając wiatrak tak aby wiał bezpośrednio na łodygi, łodyga zgrubieje i się zahartuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...