Skocz do zawartości
Batman93

Amnesia x-Treme Auto | Bruce Baner Auto

Rekomendowane odpowiedzi

A cały dzień są na balkonie na słońcu a w nocy pod lampa 

Wiec generalnie światła tez powinna mieć pod dostatkiem 

@Zielone krainy jak dać im więcej światła skoro są cały dzień na słońcu nocą pod lampa 

Ile jeszcze może rosnąć i jak długo to potrwa bo pomału już się kwiatostany pokazują 

BC3C69AF-768F-49ED-A14F-A4BDC62DEA48.jpeg

1A1E14F6-DCCD-417E-8D12-20704F3555C8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Batman93 napisał:

Ile jeszcze może rosnąć i jak długo to potrwa bo pomału już się kwiatostany pokazują 

to automat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Batman93 No to wygląda jak chiński panel "dyskotekowy" , jaki nie daje odpowiedniej ilości świata, trzeba było zainwestować w panel ledam 35 W - koszt 166 zł, albo nawet lepiej zwykłe żarówki energooszczędne w odpowiedniej liczbie dopasowanej do wielkości uprawnej szafki/ namiotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zielone krainy napisał:

@Batman93 No to wygląda jak chiński panel "dyskotekowy" , jaki nie daje odpowiedniej ilości świata, trzeba było zainwestować w panel ledam 35 W - koszt 166 zł, albo nawet lepiej zwykłe żarówki energooszczędne w odpowiedniej liczbie dopasowanej do wielkości uprawnej szafki/ namiotu.

Ta lampa ma 60W ponadto daje ciepło i daje sporo światła jak na tego boxa co sam zrobiłem i na 2 roślinki jest wystarczająca 

29B60AD9-BA69-44E5-A15D-4681A7807023.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Batman93 Ja cię rozumiem, ale spróbuj mnie zrozumieć, te lampy są niestety mało efektywne świetlnie, znamy je na tym forum już dość dobrze to niska jakość niestety, nie da się na tym uprawiać z sensem, lepsze są zwykłe żarówki led od tego chińskiego wynalazku, jaki oznacza niestety jedynie stratę pieniędzy. Wielu sie na tych panelach przejechało nie jesteś pierwszy i nie będziesz ostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@Batman93 Ja cię rozumiem, ale spróbuj mnie zrozumieć, te lampy są niestety mało efektywne świetlnie, znamy je na tym forum już dość dobrze to niska jakość niestety, nie da się na tym uprawiać z sensem, lepsze są zwykłe żarówki led od tego chińskiego wynalazku, jaki oznacza niestety jedynie stratę pieniędzy. Wielu sie na tych panelach przejechało nie jesteś pierwszy i nie będziesz ostatni.

Rozumiem cię wezmę to pod uwagę przy następnej uprawie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...