Skocz do zawartości
Lasir

Wentylacja do boxa 0.5m2.

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką najlepszą przepustowość powinien mieć wyciągający na powierzchni 100×50×160, 160 to wysokość wiadomo :) i jaki filtr weglowy powinienem dobrać wg. Was. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Dałbym wyciągający 200-250 m3/h i filtr węglowy 250-300 m3/h, by mieć pewność, że zapach będzie pod pełną kontrolą, a w tym w namiocie wilgotność i temperatura będą miały sie dobrze ze względu na dobrą cyrkulacje powietrza i oczywiście dodatkowo wentylator wprowadzający na wlot o połowę słabszy od wyciągu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir Posiadam dwa wentylatory wprowadzający i wlotowy i robi to świtą robotę, nigdy plechy nie miałem rośliny są dobrze dotlenione, w boksie jest spory ruch powietrza, co zapobiega problemom na kwitnieniu szara pleśń jest powodem znacznych strat, lub nawet całkowitej utraty plonu, no chyba, że ktoś chce palić plechę, jak @szwagrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Dokładnie 🙂 mi też się zdarzyło zapalić trochę spleśniałego palenia, co prawda 2 buchy z bonga po pijaku, bo na trzezwo bym tego nie zrobił ani chyba nie przetrawił, nie wiem jak ja to skopciłem ale sobie zaszkodziłem chyba, więc ja również ostrzegam przed pleśnią, poważnie nie jarajcie spleśniałego materiału i zapobiegajcie pleśni jak najwcześniej, zle dla nikogo nie chce. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...