Skocz do zawartości
Nomad97

Czy rośliny zdążą zakwitnąć na outdoor?

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy Dzięki wielkie za pomoc mam jeszcze pytanie z jaka często nawozić

Ps:postaram się za około tydzień dodać aktualne zdjęcie może wtedy po tym okreslicie coś dokładniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pryskaj ja profilaktycznie środkiem cannacure. Srodek ten likwiduje szkodniki, pleśń i jest też dobrym boosterem. Ja za ten środek zapłaciłem 80zl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nomad97  Nawożenie to kwestia obserwacji rośliny, pokazuje ci swoje potrzeby liśćmi. Np. popatrz na tą po prawej widzisz żółte liści u dołu ? Wysysa się z pierwiastków, głównie azotu , widząc to możesz jej lekko dać azotu , ale wszystko powinno być oparte na obserwacji rosliny i jej potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20220826_154141.thumb.jpg.08672354216158f79f7a58a390bdbd98.jpg

IMG_20220826_154200_1.jpg

IMG_20220826_154206.jpg

IMG_20220826_154152.jpg

Dodam że wsadziłem bez jakiegokolwiek przycinania itp roślinka ma prawie 3 metry

Edytowane przez Nomad97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie panowie na pleśń

Jak często ja pryskać

Ogólnie jest lipa bo 28 września mam zabieg w szpitalu możliwe że będą mnie tam trzymać 2 tygodnie lub też jak wyjdę nie będę miał możliwości się tym zająć co robić 

@Udyr @Niemedyczny_Użytkownik 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nomad97 ja bym tak w przyszlosc nie wybierał. Zobaczysz jak to bedzie wygladac na koniec wrzesnia i sie wtedy decyzje podejmie. Tzn. na jakim etapie bedzie kwitniecia albo jaka jest pogoda i czy bedzie ona pozwalala na trzymanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niemedyczny_Użytkownik

IMG_20220826_163313.jpg

Miałeś na myśli ten środek? 

Teraz pomyślałem że można by go rozrobić w opylaczu na stonkę po rozłożeniu jest dość długi i ustawić na mgiełkę tylko kiedy zacząć tego używać i co ile 

@Niemedyczny_Użytkownik Pod koniec września też ciężko będzie o decyzję myślę bo później już nic nie zdziałałem bo prawdopodobnie będę w szpitalu z 2 tygodnie a w stanie coś z tym zrobić to nie mam pojęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja daje 2g na 1l wody, gdy zapowiadaja deszcze, profilaktycznie. Lepiej zapobiegac niz leczyc. Na razie chyba nie musisz, za male topy zeby sie tam plesn zagnieździła.

Edytowane przez Niemedyczny_Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...