Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy. Mamy już 3 sierpnia i roślinka nie kwitnie pokazała wloski że jest żeńska ponad miesiąc temu i te wloski zrobiły się już dawno brązowe i dalej nic się nie dzieje roślina ma już ponad 5 miesięcy.. I chce wywołać kwitnienie kupując jakiś stymulator kwitnienia bo boję się że one już nie dojdą przed przymrozkami. Podlewana jest teraz woda z biohumusem.. Odmiana to Purple haze kush.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marysia jak trzymasz to w donicy to parę miesięcy temu można było chować co noc o określonej porze do pomieszczenia. Tylko jakiś strażnik bez l4 musiałby być. Ale przecież do ogarnięcia. U mnie żaden sezon jeszcze nie zaczyna indukować, liście jak hybryda typowa. Nie zakładaj że dojdzie to w pełni.

Byłaby większa, tylko donica korzenie Ci mocno ograniczyła.

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr jednak zaszła mała pomyłka dokładnie nazywa się Purple kush od dutch genetics. Na stronie producenta czas kwitnienia to 8tygodni. Ma już około 17 tygodni od pestki.

@grolsch3 Zależy mi na tym żeby już większa nie była dlatego donica nie jest zmieniona chodzi mi o to żeby już w najbliższym czasie coś wyszło z tego 

@grolsch3  to jest czysta indica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to delikatna pomyłka. No za chwilę powinna zacząć indukować. Ale masz gorszy problem. Przy takim drzewie w tej donicy to pewnie większość to korzenie, myślę że będzie Ci trudno utrzymać ją nakarmiona porządnie. Już widać duże braki. Powodzenia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Marysia Zrób jej ciemnie, wystawiaj na zewnątrz na słońce na 12 h i potem chowaj do ciemnego miejsca typu piwnica, gdzie nie będzie miało dostępu światło, to ci zakwitnie za około 7 dni i może coś z tego będzie, inaczej pewnie będzie lipa, bo nie zdąży dojść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 to jakbym powiedzmy przesadzil ja do większej donicy to jakby miała już zakwitnąć na dniach to czy przesadzanie tego nie przerwie?.. Specjalnie nie przesadziłem żeby większą już nie rosła.. 

@Zielone krainy trochę to męczące takie chowanie i wyciąganie.. A jakbym tak chowam ja powiedzmy z tydzień i już by zakwitla to potem może stać już na dworze czy kwitnienie się w jakiś sposób cofnie? To moja pierwsza jest to dobrze jakby chociaż coś wyszło xd.  Dziękuję wszystkim za pomoc którzy chociaz trochę podpowiadają:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Marysia Nie bo ci wróci na wega lub  będzie hermiła, musiałbyś czekać aż naturalnie będzie około 12 h światła i 12 h ciemności, więc jak chcesz, by zakwitła teraz to musisz jej sam zrobić ciemnie inaczej będziesz czekał i na plony się możesz nie doczekać, bo zwyczajnie zabranie ci czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...