Skocz do zawartości
HaszmaR

Witam szanowne grono growerów

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko i witam wszystkich mniej jak i bardziej doświadczonych w zielonym temacie!

Moja przygoda zaczęła się od palenia jakoś z 15 lat temu (mam 28l) po czym zacząłem interesować się uprawą jakoś 12l temu.

Po 3 średnio udanych out ponad 10l temu odpuściłem sobie i zacząłem interesować się indorem. Od tamtego czasu zaglądałem na inne fora na fotorelacje i różne inne strony zagraniczne edukacyjne w tym temacie z czystego zainteresowania.

Kilka miesięcy temu warunki pozwoliły mi odpalić własnego boxa 60x60x140 kupiony namiocik z oświetleniem led 135w i wrzuciłem tam 4 automaty. Nie było prawie żadnych problemów i zebrałem 310g suchego bez łodyg. Pewnie średnio wyszło bo da się zebrać więcej i lepsze i chcę do tego dążyć. Ja z jakości i ilości jestem zadowolony tak że lecę z następnym projektem od dwóch tygodni i jestem niemalże pewny że na nim się nie zakończy. Trochę wiedzy przez lata nałapałem tak że sporo wiem i widziałem ale to moje drugie grow więc doświadczenie słabe. Postanowiłem więc założyć konto na forum i w razie problemów zapytać doświadczonych tych mniej lub bardziej. Liczę w przyszłości na waszą pomoc i także chętnie służę pomocą. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...