Skocz do zawartości
Cali_Bastard

The Woo // SCROGG // Led 2400W // 240x240x200

Rekomendowane odpowiedzi

@Cali ja bym zrobił tak że na minimalnych obrotach bym wpuszczał powietrze z dworu a wyciągający po pomieszczeniu 

Zwiększy ci to też odrazu poziom co2 świeże powietrze zbije ci wilgoć 

I najlepiej jak by to była fena ze spiralą w środku 

Jeszcze możesz wywalić liści wiatrakowych + nałożyć folię aluminiową na doniczkę żeby woda tak nie parowała 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tutaj wszyscy obeznani są to mam pytanie na temat właśnie wentylacji/wilgotności. 

Lepiej zrobić obieg zamknięty i zrobić jakąś wentylację z dworu? 

Czy lepiej aby powietrze z wiltra węglowego nie będzie wracać do tentu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przedzior to zależy czy masz też problemy z temperaturą jak za niska to zamknięty wraca do namiotu + 2 went lekko wpuszczający świeże powietrze do namiotu 

Świeże powietrze bardzo dużo pomaga nie ma tego zaduchu kisniecia czyli niższa wilgotność + osuszacz tylko trzeba wziąć pod uwagę że te parę stopni ci podniesie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali nie mam problemów z temperatura, na chwilę obecną testuje wentylator wyrzuca ciepłe powietrze z namiotu na zewnątrz i mam od spodu kratkę otwarta plus te osuszacze w granulacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osuszacz musiał by był bardzo mocny, ale to znowu będzie generował sporo ciepła. Szybciej klimatyzator.

Ja po prostu wietrzę-problem jest tylko, jak na zewnątrz jest ciepło i wilgotno. Wybieram odmiany mniej podatne na pleśń, do tego można na początku flo zrobić oprysk na grzyby 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie golenie przed kwitem i mały up.

Wyrwalem reklamówkę liści i teraz już postaram się nie tykać. Maja miejsca sporo tak wiec nawet jak trochę zakrzaczy to nie powinno być problemu. W tyg dorzucam drugi mieszacz i trochę poprzerabiam setup; postaram się zamknąć tak jak tutaj gadalismy i dodać co2 i dehumidifier.

Od dzisiaj tez zacząłem podawać rock resinator i ściągnąłem większość azotu z pokarmu. 

3CB6540B-D271-4A22-AFC3-780B98CDE7B9.jpeg

03C59CE4-D02A-46A1-BB28-F87BB967F813.jpeg

94668E2D-D3EC-4E48-B15B-45F9AA575DA5.jpeg

D91AFC59-6ADB-456B-AE0B-F67B5F7FC8D6.jpeg

FB1671B3-6CFE-40FA-9DC4-213BFDB66975.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard ja bym tak w 2-4 tygodniu flo wywalił trochę wiatraków-większe topy i do tego niższa wilgotność 

do tygo wyciągu można chyba inteligentny serownik-ustawiasz temperaturę i on sam zapodaje prędkość 

Edytowane przez doominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...