Skocz do zawartości
Cali_Bastard

The Woo // SCROGG // Led 2400W // 240x240x200

Rekomendowane odpowiedzi

 

@Udyr wez to pokaz gdzieś bo ja nigdy nie robiłem takich akcji, w robocie nawet nie będę pytał powiedzą ze jestem dodgy cunt i żebym se osuszacz duży po prostu wstawił.

@Brazil Munster ogolnie sprawa jest taka ze to drugi raz w tej chacie dopiero a dookoła farmy i łąki, wilgotność jak na bagnach.

Najniżej było jak mi temp skoczyła na 29

32BABD30-E1D7-4DE6-B023-DDF0AA7EB078.jpeg

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard

https://growdoctorguides.com/supplementing-co2-grow-room/

 

co2-tank-and-regulatr-setup.jpg

Regulatorem ustawiasz poziom ppm żądany, solenoid pod kontroler i puszcza CO2 jak spadnie poniżej podanego zakresu.

I bardzo ważne, kontroler podłączyć najlepiej do listwy która odcina prąd do lamp. 

Podczas nocy nie trzeba podawać wysokich stężeń CO2.

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard dasz radę po tabeli wyłapać co i jak. Jak dam radę jutro to znajdę zależności względem temperatury.

Ale to na icmag musiałbym poszukać.

fb07edd4b602386da9908947b9810552bd99e917.jpeg

Ale pewnie na wysokiej temp + mocnym świetle koło 1,8-2k ppm będzie.

I tak solenoid dawkuje dokładnie. Więc zawsze można dołożyć miodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr dzięki jeszcze raz, studiuje właśnie temat co2. Kiedyś używałem takie torby z jakimś torfem i trocinami uwalniające co2 ale poziom ppm podskoczył o 100 a miałem 2 w namiocie 1.2x1.2x2.0 wiec olalem.

Wiem ze dry Ice ludzie używają ale ciężko pewnie ustawić pożądaną wartość jak i pewnie niemożliwe by było uzyskanie >1500ppm.

znazlem już set ze wszystkimi podzespolami  jak w twoim instruktażu. Doczytam kilka kwestii i pewnie jutro zamowie. 
 

🤜🏻🤛🏼🤜🏻🤛🏼🤜🏻🤛🏼🤜🏻🤛🏼🤜🏻🤛🏼🤜🏻🤛🏼🤜🏻🤛🏼

@Brazil Munster wstawię do namiotu i zrobię obieg zamknięty. Już znalazłem faworyta.

upgrade do kontroli wilgoci i co2 będzie kosztował jakieś 500-550 ale jak mam kurwa ćwiczyć jakieś voodoo to pierdole. Taka chata i taki klimat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Cali_Bastard napisał:

Pozwole sobie otagowac osoby które widzę ze coś nie coś potrafią 😎

@Zielone krainy @Udyr @Mr.Green @Danczan @Git

Sluchajta pany, wjechała jesień na wyspy i jak co roku zmagania z wilgocią czas start. Korzystając ze już tutaj jestem to chciałbym poznać wasze sposoby na obniżanie wilgoci i nie chodzi mi o dehumidifier bo przy mojej powierzchni potrzebowałbym osuszacz budowlany i zbankrutuje na prądzie, tylko bardziej znachorskie metody + ograniczanie parowania z gleby.

any tips lads ?

ja kupywalem takie worki na amazonie chyba 6pak i one wchlaniaja wilgoc, kupisz takich 10 paczek i starczy na ten twoj pokoj na kwitnienie

 

albo takie wiadereczka 500ml maja, mozna polozyc po kątach

https://www.amazon.co.uk/ANSIO-Dehumidifier-Condensation-Moisture-Dehumidifiers/dp/B015AOGP1S/ref=asc_df_B015AOGP1S/?tag=googshopuk-21&linkCode=df0&hvadid=309920189752&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=9669362229186077291&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1007053&hvtargid=pla-421104855774&psc=1

Edytowane przez Git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git tylko czy to obniży nawet jak z zewnątrz będę zaciągał powietrze które ma dość duża wilgotność ? 🤔

To co wczoraj wymyśliły chłopaki @Udyr i @Brazil Munster myśle ze może się udać 😎

@Cali widzę ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Cali_Bastard napisał:

@Git tylko czy to obniży nawet jak z zewnątrz będę zaciągał powietrze które ma dość duża wilgotność ? 🤔

To co wczoraj wymyśliły chłopaki @Udyr i @Brazil Munster myśle ze może się udać 😎

@Cali widzę ze masz problem z czytaniem ze zrozumieniem 😏

A to ty masz rurę wystawioną za okno? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Cali_Bastard napisał:

@Git tak

No to nie wiem. Schowaj ture do srofka na czas brzydkiej pogody 😜 ja co robilem jak mi wskakiwala wilgoc w boxie, zamykalem okna w pokoju i odpalalem ogrzewanie pate dni na pare h i wysuszylo się w pokoju powietrze i za 2 3 dni z 60 wilgoci robilo sie 40 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard chcąc nie chcąc ttlko osuszacz Cie ratuje jak chcesz skutecznie zwalczyc rh  wiadomo koszta urządzenia+ prąd ale tak na prawdę masz pewność. Ewentualnie spróbować od jakiegoś mniejszego sensownego a nie typowego budowlanego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...