Skocz do zawartości
Cali_Bastard

The Woo // SCROGG // Led 2400W // 240x240x200

Rekomendowane odpowiedzi

@Juras80 przy tej mocy to trzeba już kombinować ale mój ciagnie mniej niż połowa twojego wiec pierdole to 😃. Oprócz tego nic m domu nie chodzi wiec pełen na luzaku.
Prawda taka ze w razie „w” większy dym jest za zajebany prąd niż za kszory ale jak uprawa wpierdala więcej niż 2,5kw to wypadałoby złamać żeby nie zwracało uwagi, a ceny swoją drogą przegięcie 😒

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 do 5 lat + nielimitowana kara pieniężna za posiadanie. 

Produkcja i rozprowadzanie do 13 lat + nielimitowana kara pieniężna.

Ze strony govermentu.

Konopia to class B. Za koko itp. class A jest i dożywotka jak się sędzia uprze 😄

Edytowane przez Udyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr @Juras80 Tutaj się nikt pierdolami nie zajmuje chyba ze się sam wpychasz na celownik.
Do 95 roślin (klony liczą jako rosline) sprawa w sherif court i jak to pierwszy raz i oprócz tego pracujesz to grzywna i konfiskata. Maksymalna kara 3 lata z czego polowe wyroku ujebią.

Np za taki numer:

https://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-south-scotland-36256100.amp

2 tysiące krzaków o wartości 1.6 miliona wyłapał 6 lat i deportacje.

Znam dziesiątki różnych przypadków gdzie skończyło się na grożeniu palcem, tutejsza policja ma problemy z prochami i bronią a uprawy łapią przy okazji jak się ktoś sam pcha jak debil np tak:

https://www.edinburghnews.scotsman.com/news/crime/bathgate-drugs-bust-new-pictures-show-raid-on-indian-restaurant-as-cops-discover-large-cannabis-farm-3692338?amp

 

Ja mówię tak, kogoś łapać muszą a chętnych desperatów nie brakuje. 
Mozecie spać spokojnie 😉

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, dopóki nie śmierdzi na pół miasteczka i nie robisz burdy to mało kogo to interesuje .

Ja często siedzę w parku obok domu na ławce z jointem w gębie. Nawet jak policja przechodzi to prosi żeby nie palić w miejscu publicznym gdzie są dzieci i tyle.

Y'alright i siema.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr zapach palonego zioła na ulicy nikogo nie rusza ale sadzone/świeże inaczej trąci i jak wali u kogoś pod domem alboni nawet w domu swieżyną to się szybko ludzie wkurwiaja natomiast policja nie wbija z drzwiami tylko dlatego ze ktoś zadzwoni.

Czesto odsyłają do administracji budynku  badz wysyłają social workera żeby pogadał z najemca domu/mieszkania żeby otwierał okna jak jara albo coś w tym stylu.

Serio trzeba odjebac gruby numer bez pomyslunku żeby się nie udało.

@Mr.Green niektorzy ludzie maja dzieci i nie chcą żeby jebalo w ich domach, nie musza być kurwami szmatami czy jak tam ich nazwałeś. Jak ktoś nie umie zrobić żeby nie jebalo wkoło to lepiej niech nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard masz racje ale sie nie zgodze do konca bo jak cos przeszkadza to sie idzie i komus zwraca uwage albo co a nie odrazu dzwoni na psy. Tam skad pochodze jak dzwonisz na psy to jestes kurwa pala bita i tyle. Dla zwyklej osoby to jeden telefon i donos a dla kogos kilka lat odsiadki i powazne problemy w zyciu.. ale kazdy ma prawo.. dac z dupy tak jak i ja mam prawo nazwac taka kurwe szmatą. Proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard no co Ty 🙂 jakie emocje.

Z tym wkurwianiem sie to nie ze ja sie wkurwiam.. tylko jak efektem tej rozmowy maja byc jakies nerwy to lepiej olac akurat ten temat 😛 zapobiegac wkurwianiu sie 😛 to taka przenosnia z mojej strony. Moze zle sie wyrazilem i zle to ujalem dlatego teraz prostuje. 😛

Ja tak mowie akurat..

Jak sie mamy wkurwiac to lepiej se zajarac

Jak sie mamy wkurwiac to lepiej to olac

U nas sie tak mowilo 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam waszmosciów

Zaczął się właśnie ostatni etap kwitu tak wiec, ec zbiłem na 1,5. Leci tylko rock resinator, potas, rhizotonic i silica. Dołożyłem 4ty panel led i wszystko zasuwa na pełnej mocy. Liście i topy zaczęły nabierać kolorów. Jesień za oknem, jesień w namiocie.

Będę teraz schodził z ec na każdym podlaniu o jakieś 0,2 i jak zejdę do 0,8-0,6 to zacznę płukać.

Plan na swiatlo w ost 2 tygodniach 13🌙 / 11☀️ 

widac mete 🍁 🍂🏆

8579D522-0F6C-46A0-99B8-1C311D808B03.jpeg

A2331BFC-4D49-4C36-9743-A567E448C819.jpeg

5D9A8B54-F384-4009-AEC0-CD3111D7246C.jpeg

0E72A780-165F-4449-A58F-7FF19ADA4B23.jpeg

749443ED-541D-4FA5-8B23-02EF7D97631A.jpeg

B2B531A5-6495-4E4E-9236-7F5885E31B83.jpeg

3F67B6BB-E457-4BEB-87E7-B1A4EF2FABD2.jpeg

FAFA4B7C-D2FC-43C9-915D-5474619763AE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster dokladnie tak, od sadzonki do konca. Zaczynam od 40ml na 10l a koncze na 10ml na 10l. 
To prawda co piszesz o cannazymie, sam tak robiłem ale ostatnio jak używałem na końcu to miałem wrażenie ze dziwny smak pozostał po tym ale może to przez co innego ale i tak się zraziłem 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...