Skocz do zawartości
Cali_Bastard

The Woo // SCROGG // Led 2400W // 240x240x200

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Cali_Bastard napisał:

@WBB To takie magiczne pudełko które po drobnych modyfikacjach pozwala na uzyskanie takiego efektu.

Aaa... czyli pomysł własny. I teraz tym bardziej mnie ciekawi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastardto chociaż jak się ten zabieg nazywa który robi to magiczne pudełko to człowiek coś się dowie i może sam po kombinuje 🤣. Gdzieś mnie nie było na forum jak ta awanti była i całe zamknięcie tematu zgubiłem 😁 pięknie te topki się prezentują nic tylko pozazdrościć. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's dla mnie liczy się jak to na koniec wyglada/pachnie/smakuje i ile wyszło i pokazuje w moich fotorelacje jak to zrobiłem; to mi piszesz najpierw ze się huja znam, i ok nie wiem wszystkiego ale piszesz tak w odpowiedzi na moje „ze nie znasz się na genetykach” czyli wg mnie zakuło w dupie.

Teraz mi tu probujesz jakimiś bredniami zasypać ze jestem tu tylko po to i po tamto.

Odkąd założyłem tu konto co jakiś czas na priv mi ziomeczkujesz i podpytujesz o złote rady. Wkurwia mnie takie pajacowanie wiec cię olalem to teraz publicznie się chcesz wyładować. Idź w pizdu chłopie, masz tu w huj dupolizow i poplecznikow jak chcesz TWA uprawiać to nie do mnie tak, do mnie nie 😏  coma mierda 🤌🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr dwa bieguny chodzą swoimi drogami 

30 minut temu, Udyr napisał:

Miejsce na upa @Juras80 chyba nie to 😛

Ja pierdole ale numer. 
moderator proszę to przynieś do mojej relacji 

36 minut temu, Udyr napisał:

Miejsce na upa @Juras80 chyba nie to 😛

Dzięki ziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...