Skocz do zawartości
Cali_Bastard

The Woo // SCROGG // Led 2400W // 240x240x200

Rekomendowane odpowiedzi

kurwa gosc co sobie zrobil boxa z pokoju xD ale bym tak chcial, zeby jeszcze legal byl i bym sadzil na kilgoramy.. zazdro.

 

ile wyszlo z tej poprzedniej uprawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Git hehe, nie chciało mi się jechać po większy namiot wiec wymyśliłem tak. To tymczasowe rozwiązanie bo za jakieś 2 tyg wylądują w docelowym miejscu.

plon z eldorado jeszcze się suszy. Napewno dodam końcowe liczby także stay tuned 👌🏻😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz robilem supercroping na takich maluchach i to głównie z przymusu bo klony miały mega twarde glowne  łodygi i nie było mowy o innym treningu niż topping i od razu supercropping żeby wypoziomować całe rośliny i po tygodniu od zabiegu mega poszły. Nawet się nie spociły po tym łamaniu, szok… 🤯

Musze je w tygodniu przesadzic I przeniesc do docelowego miejsca bo juz ciasno się robi i piją półtora litra na dwa dni w 6 litrowych donicach także czas na 18tki 🕺

58BCEA6C-F96F-4DC4-8AC8-26D176F271A3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo🖖🏻
 

Deawoo sie powoli zadomawia w dużych donicach. Żeby nie bylo im za fajnie to sporo dzisiaj oberwałem liści i wyjebalem wszystkie nowe stożki wzrostu od ziemi do połowy. Teraz nie ch się otrząsną ze stresu i za jakiś tydzień przełączam. Dostały sporo bakterii i mikrobów w pożywce wiec mam nadzieje ze jak za tydzień otworze namiot to będzie wowowoooow 😎

C1FE4EC2-A23D-440D-B3C5-9B8CFC55E9B7.jpeg

7E3F2DC3-11A1-444F-906A-E6238B0D2609.jpeg

03BD97BF-1FA8-4E88-B69B-46686BA241CD.jpeg

9AB5BDAC-49E7-4DFE-B37A-8EEEFF89E60A.jpeg

0571D662-3D57-44EA-8181-04C881679D56.jpeg

6EEFF2B9-8751-4B66-A85A-EA096FCD69DC.jpeg

44B564C2-A65E-44A3-90FE-DBE9F4AD3F28.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dokładnie

z doświadczenia nie wielkiego co prawda ale jednak wiem, że nadmiar azotu blokuje roślinę i wydłuża czas uprawy. Przez moją błędną diagnozę, polegającą na złym rozpoznaniu (myślałem, że jaśnienie od góry oznacza niedobory azotu) wydłużyłem czas uprawy znacznie, o kilka tygodni! 
Teraz eksperci mnie naprowadzili na właściwe tory, więc drugi raz tego błędu nie popełnię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...