Skocz do zawartości
Cali_Bastard

The Woo // SCROGG // Led 2400W // 240x240x200

Rekomendowane odpowiedzi

@Cali_Bastard no to pięknie. Zajebiste pstrągi bym tam łowił btw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard 180 cm namiotu. Mialem juz planta 105 cm i bylo ok bo do tego doniczka plus lampa od gory wiec te 130 cm roboczej przestrzeni wydaje sie ok.

Zostane orzy 25 litrach bo takie mam.

Zastanawiam sie czy jest sens isc w tego SOG-a bo chyba 15 sztuk to bedzie ciasno na tej powierzchni a nie chce zeby sie panny stresowaly i streczowaly do gory z powodu tloku. Ewentualnie myslalem dac doniczki 8 lub 11 litrow i wsadzic 8 lub 10 sztuk. Chociaz nie ukrywam ze korci mnie te 15 sztuk 😄 jednak mysle ze powoli dojrzewam do rozsadnych decyzji i jakos wytrzymam schorzenie pustej przestrzeni w namiocie 🙂

dzieki za rady piona dla Ciebie ale haszu 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie musisz sypac Po brzegi przeciez 😏

zrob podwójny toping i supercroping na wegu będzie 5-6 tyg wega ale będzie później rozjebane, będzie pan zadowolony 😎

Sog jest przejebany bo co się napodlewasz i naprzestawiasz i nazbijasz wilgoci i nawkurwiasz to zobaczysz ze więcej nie spróbujesz 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard a bez lamania nie mozna? 😄 supercroping stosowac wzgledem kontroli wzrostu rosliny i rownomiernym ulozeniu  czy zeby lodygi byly poprostu grubsze a topy wieksze?

A czy ma sens robienie samego LST? Nie chcialbym rezygnowac z glownego najwiekszego topa. Poprostu bez topingu samo LST. Daj jej urosnac, ladnie ja podoginac i uwiazac odrosty by sie cala roslina ladnie otwarla i wpuscila swiatlo do srodka. Po obecnym grow wolalbym cos nieinwazyjnego.

Wybralbym dosc niska odmiane Indica i ladnie rozlozyl dwie sztuki bez ucinania i lamania. To ze glowna cola bedzie dominowac to dla mnie nie problem. Lubie te glowne topy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no to co dupe zawracasz, jak chcesz zrobić inaczej ? Ja ci pisze jak zrobić żeby było dużo i easy i bez popcornu i bez problemowo a jak się boisz łamać to rób jak chcesz tylko potem nie pisz ze masz dysproporcje i to i tamto 😂😂😂

 Będę łamał The Woo to zobaczysz ze to prosta sprawa a jak nie chcesz high stresu to są takie klipsy „benders”

 

 

151AF1FC-DC20-44EA-A36C-64D8D0BDA1CE.jpeg

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard nie denerwuj sie 😄 nie pisalem tego w formacie ze twoja opcja jest bleee 

Mam rozne wizje w glowie i sam nie wiem czego sprobowac a czego sie obawiac. 

Nigdzie nie napisalem ze pierdole twoje podpowiedzi i zrobie po swojemu i chuj w to 😲 a Ty krzyczysz po mnie😞 az to slyszalem w telefonie 😄

Wybacz juz dupy zawracal nie bede 🥺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie ma się co mazać 😂😂

Po prostu napisałem  jak wycisnąć maxa z tego co masz możliwie bez popcornu i bez wielkich wygibasów.

Jak coś to na priv podbij to Ci powiem kiedy co zrobić żeby wyszło najlepiej i żeby dać im się podnieść ze stresu. Piona 🤜🏻🤛🏼

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard ziomek to znowu ja.. Twoj  męczyciel 😄 nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo 🙂 z racji ze ja zloty czlowiek do kompromisu jestem bo w koncu znak zodiaku waga to dzieki twojej radzie juz wiem czego chce 🙂 posadze dwa takie same planty i na jednym zastosuje opisane i proponowane przez Ciebie techniki a na drugim zastosuje bardziej swoja wizje i dzieki temu bede mogl soboe sprawdzic dwa warianty na raz w real time 🙂

Jezeli tylko poprowadzisz mnie przez ciemna doline SuperCroppingu to łamania sie nie ulękne 😎 

W zamian obiecuje nie sabotowac "twojego" planta 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green hehehe czlowiek renesansu.

Pamietaj tylko ze ten polamany będzie mniejszy o 30% ale bardziej rozłożysty. Tez nie wiem jak zrobić weg bo tego polamanego będzie trzeba trochę później przełączyć wiec ten niepolamany wyjebie pod sama lampe. Myśle ze jak są 2 to musisz się zdecydować i zrobić to samo obu.

Spoko męczycielu, nie bój nic, polamiemy je na video call 📱 

Wspolpracuje z kilkoma cannabis club’ami i czesto na zoomie robie livy na rozne tematy wiec mam wprawe 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Cali_Bastard napisał:

@Mr.Green no to co dupe zawracasz, jak chcesz zrobić inaczej ? Ja ci pisze jak zrobić żeby było dużo i easy i bez popcornu i bez problemowo a jak się boisz łamać to rób jak chcesz tylko potem nie pisz ze masz dysproporcje i to i tamto 😂😂😂

 Będę łamał The Woo to zobaczysz ze to prosta sprawa a jak nie chcesz high stresu to są takie klipsy „benders”

 

 

151AF1FC-DC20-44EA-A36C-64D8D0BDA1CE.jpeg

Moja "sprężynka" oO 😁 to samo wymyśliłem tyle, że z tego elastycznego drutu xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard jeszcze pytania mam 😄

Twoja technika treningi planta to pisales 5-6 tyg wega.

a ile tyg. wega dla drugiego planta gdzie uzylbym tylko trening LST i zeby sie rozrosl samowolnie  i bezinwazyjnie? 4-5 tyg.?

Jak jest tydzien lub dwa roznicy w fazie wzrostu to jednego moge wysiac wczesniej a drugiego.z opoznieniem np. Tygodniowym czy ile bedzie konieczne by mniejwiecej trafic w ten sam punkt i przelaczyc je razem. Jak cos pojdzie nie tak to cos sie wykmini 😄 najwyzej bedzie lamanie tu i tu 🙂 ale mysle ze to powinno sie udac bez wiekszej spiny 😛

Gdzie mozna Cie zobaczyc na tych wlogach? Jest to ogolnie dostepne? Czy to jakies magiczne kanaly tylko dla wybranych 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mr.Green napisał:

@Cali_Bastard jeszcze pytania mam 😄

Twoja technika treningi planta to pisales 5-6 tyg wega.

a ile tyg. wega dla drugiego planta gdzie uzylbym tylko trening LST i zeby sie rozrosl samowolnie  i bezinwazyjnie? 4-5 tyg.?

Jak jest tydzien lub dwa roznicy w fazie wzrostu to jednego moge wysiac wczesniej a drugiego.z opoznieniem np. Tygodniowym czy ile bedzie konieczne by mniejwiecej trafic w ten sam punkt i przelaczyc je razem. Jak cos pojdzie nie tak to cos sie wykmini 😄 najwyzej bedzie lamanie tu i tu 🙂 ale mysle ze to powinno sie udac bez wiekszej spiny 😛 🙂

Za duzo zmiennych zeby tak to wyliczyc 😂😂 Choćby to ze lecisz z pestek i trafisz różne pheno.

9 godzin temu, Mr.Green napisał:

@Cali_Bastard Gdzie mozna Cie zobaczyc na tych wlogach? Jest to ogolnie dostepne? Czy to jakies magiczne kanaly tylko dla wybranych 🙂

Tak jak pisałem, działam aktywnie w kilku  cannabis clubs i czasem coś pogadam przy okazji workshops lub jakiejś konwencji.

Czasem coś tez wleci na twitch ale tak jak wspomniałeś jest to dla zamkniętej grupy i trzeba mieć członkostwo danego klubu.

@Eddie Plant z drutu tez można ale ten plastik się nie odkształca jak drut i łatwo i szybko sieciowe zakłada; no i zawsze masz kąt 90*.

Ogolnie to robiłem tak z dobre 10 lat temu i pamietam jak kurwami rzucałem jak się łodyga prostowała po tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...