Skocz do zawartości
Luznyyy

Czy zdąże przed urlopem na Teneryfie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

Panowie szybkie pytanko..

16go października lece na Kanary.

I tak sie zastanawiam czy do tego czasu zdażą mi wyrosnąć te roślinki, tzn czy będą gotowe do zbiirów przed 16tym? Dzisiaj mi przyszły.. 

Dodam, że mam 9 nasionek na 1m²  a także mam 7 litrowe doniczki.. Nie wiem może tak nasypać ziemi na 6 litrów? 

11 tygodni? Hmmm

Może byc cięzko, lecz wyczytałem gdzieś, że w mniejszych doniczkach szybciej dochodzą.. 

Dzięki 

20220723_115134.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Luznyyy napisał:

Dodam, że mam 9 nasionek na 1m²  a także mam 7 litrowe doniczki.. Nie wiem może tak nasypać ziemi na 6 litrów? 

nasyp do pełna doniczek

2 godziny temu, Luznyyy napisał:

I tak sie zastanawiam czy do tego czasu zdażą mi wyrosnąć te roślinki, tzn czy będą gotowe do zbiirów przed 16tym?

Topy będą pewnie dobre, może na 100% nie dojść, zależy od genetyki, ale pewnie i tak zbierzesz dobry plon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester ok dzięki ziomek.. Tak zrobię jak mówisz.. Tester a jak myslisz duża róznica bedzie przy zbiorach.. Wcześniej miałem 12l i tak czasami nawet pod 60-65g wychodziło z jednej sztuki.. Ciekawe ile z 7l bedzie..z 25-30 gietów jak bedzie razy 9 to i tak spoko.. See Of Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24/07/2022 o 16:35, JanKowalski napisał:

Raczej mało prawdopodobne, ze zdążysz. Przykro mi, że muszę ci to powiedzieć👊

A mi tam wcale przykro nie jest.. Wylot na Kanary w niedzielę a zioło już  prawie suche, 9 dni suszy się. Jednak 7L to nie 12L. Szybko dochodzą, jak moja ex..

Pozdro

20221005_130600.jpg

20221004_035913.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...