Skocz do zawartości
Growerseed

Czemu nie kwitnie? - Amnesia OG Bulk Seed Bank

Rekomendowane odpowiedzi

Odmiana amnesia OG od bulka

Poniżej zdjęcia. I tak miałem ją na wegu miesiąc czasu w małej doniczce. Roślina wykorzystała potencjał doniczki dalej przestała rosnąć i przelaczylem na 12/12 jakiś tydzień temu. Ale zauważyłem że nic się z nią nie dzieje nie zaczyna kwitnąć ani się nie wyciąga. I teraz pytanie czy nie kwitnie bo przerosła doniczke czy co innego jest powodem.

IMG_20220723_121403.jpg

IMG_20220723_121256.jpg

IMG_20220723_121246.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr ok to zobaczymy a wlać jej jakieś pk teraz czy czekać?

@ŁukaszB_NMS i w kubku wyrośnie 500ml po prostu będzie mniejsze tylko właśnie wtedy trza jakoś tym zarządzać w miarę. Bo automaty mi już kwitną w mniejszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem już do większej donicy widać już że się formują szczyty , włosków jeszcze nie ma ale widać ze zaczyna kwitnąć, trochę inaczej niż przy automacie gdzie włoski wychodzą na początku gdzie szczyty jeszcze sobie rosną. W sumie jakby wiedział że się będzie tak zbierać powoli to bym wcześniej przyłączył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej lać nawozami na roślinę która nie okazuje oznak niedoborów

Najlepiej kisić roślinę w małej doniczce żeby korzenie je wypełniły po brzegi, a potem przy przesadzaniu je pourywać

Ludzie uprawiają z sukcesem w kubeczkach 300ml, ale musi być minimum 11l...

Kłaniają się podstawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...