Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano, sory z góry za dlugosc posta ale wole od razu wszystko napisać. 
Na wstępie powiem ze wcześniej nie miałem żadnej styczności z sadzeniem, nawet pomidorów w ogrodzie. Generalnie wpadłem na pomysl ze posadziłbym sobie 3 krzaki.
Naogladalem się troche poradników i poczytałem forum.

Kupiłem nasionka AK47 2.0 AUTO. Mam spota, odludzie, nieopodal rosną pokrzywy. 
Z rzeczy które kupiłem: nasiona, nawozy: terra grow i bloom, perlit, dolomit, doniczki, startrex biotabs. 
Teraz czas na pytania:

1. Najważniejsze: czy przy postawie optymistycznej, jak mam już wykiełkowane nasionka, da rade aby przez te 8-10 tygodni coś z tych krzaków w ogóle zebrać patrząc na późny okres sadzenia?

2. Czy sądząc siewke w domu, jak wejdzie w stan wegetacji przesadzić na spota do doniczek 15L czy bezpośrednio wykopać dziury i wjebac do przygotowanej gleby?

3. Czy jest szansa że nawozy które kupiłem podbudują krzaki do szybkiego wzrostu i wyrobie się aby jakieś plony z nich były? 
 

Generalnie to mój pierwszy post i prosze o wyrozumiałość, z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i rady. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adrivnofsky nawozem nie podgonisz wzrostu .

Licz bardziej w kierunku 10-12 tyg do zbioru. Zabezpiecz przed ślimakami i dawaj prosto w dołek bo tu nie ma czasu na przesadzanie i stresy.

Bardzo późno się wyrwałeś z tym outem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr Chodziło mi bardziej o to, że czytałem opinie nt. tego tera grow’u i ludzie właśnie pisali ze dobry jest dla spóźnialskich bo pobudza roślinkę do szybszego rozrostu, ale chyba chodziło bardziej o moment wejścia w faze wegetacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...