Skocz do zawartości
Gość

Pierwsze kwiatki :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Hejo 🖐Udało mi się zrobić fotkę trichomow. Czekać jeszcze chwilkę chyba co.?

A9F32D8C-58B5-441F-92A6-2F25B0C38873.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siema Ogrodnicy :) może to już chociaż zdj nie mogłam zrobić jakoś dobrego. 100 dzień 

E47259E7-385C-405F-A6E1-8AF2EBF24082.jpeg

7C7FA3B4-8B32-43DF-861A-5195D80DDC51.jpeg

0B06F390-9F63-48F5-8513-16759276D18F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy sprawdzam ale bursztynu dalej mało wiec czekam 🙈 ale serio meczy mnie już to 🙄 baby chyba z natury chcą na już 😅

@Szwagrom dzięki 🙂 jestem przeszczęśliwa ze coś z tego wyszło 🥳🥳🥹☺️
ale i tak w strachu ze jeszcze coś spierdole 🤷🏽‍♀️
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Handzimir wiesz jak to dwa auto, to i tak względnie równo idą, a i jakiś efekt masz. Jak nie znasz swoich warunków i odmian (a przeważnie, szczególnie przy auto, czasy flo podawane przez producentów, są mocno optymistyczne) to jak z takiego mikro boxa zgarniesz ponad 100g to gratki, do tego satysfakcji nikt Ci nie odda. 

Jak się nie śpieszysz, to oglądaj jak żywica wygląda i jak jest biała, to możesz dać im minimum tydzień na wodzie, czy jakimś roztworze flush, albo czekać, aż zaczną żółknąć. Czasowo to nie zgadniesz, ale jak nie masz kolejnych roślin czekających już na namiot, to przeciągnięcie ich ma sens zarówno w pewności, że ścinasz dojrzałe rośliny, a dwa, to im później, tym są cięższe 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@doominik chciałabym doczekać do samego końca, tak ze jak spojrzę to będę wiedziała „to teraz” ale 10 września wylatuje na tydzien i chciałabym żeby były już wysuszone, nie wiem jak najbezpieczniej je zostawic skoro słoik trzeba otwierać żeby nie zapleśniało 🤔

no liczę ze mogę je potrzymać do 27 sierpnia chyba max. Pewnie gdybym robiła to chociaż drugi raz byłoby o niebo prościej :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jedna już w słoiku, trochę szybko wyschła bo miała cieplej niż powinna ale da się nawet nią upizgac :) 27g chyba jak na pierwszy raz to nie ma tragedii hm? 🤔

druga czeka bo mało brązu widze jeszcze jeśli chodzi o trichomy, ale zobaczcie sami. 

E0D94098-3D47-4290-91CD-9BD262F16628.jpeg

AF104B1F-525B-4358-9FEA-8EF1E5D40200.jpeg

A6F587A8-1EA2-4693-A6C0-C1356914B7F9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...