Skocz do zawartości
Gość

Pierwsze kwiatki :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

 

cześć wszystkim długo się zastanawiałam czy tu napisac ale nie ma jak pytać kogoś kto się zna na rzeczy 🙂 
 

Moja tez pierwsza przygoda z boxem i jakakolwiek uprawa ziółka. Nasiona kupiłam najtańsze z myślą chorowania na parapecie 🤦🏽‍♀️ Totalny bezsens ale jak nabyłam podstawowej wiedzy wiedziałam ze Box być musi. Ciagle coś dokupuje ale teraz przyszedł już czas myśleć o ścince.aktualnie czekam za lupą dwa automaty zupełnie inaczej wyglądają nie mam pewności co do odmian chyba jedna to amnestia ale cieszę się ze wgl coś z tego wyszło bo na początku (pierwsze 2,5) stały na parapecie i prawie umarły oczywiście z powodu braku wiedzy. 
box 40x40x120 lampa led marshydro ts600 Teraz maja 69 dzień mysle ze powinnam poczekać ze ścinka- nie wiem tylko czy podlewać juz tylko woda. A największe obawy mam przed suszeniem. 
jedna wyciągnięta prawie nie ma liści 🙈 druga niziutka ale gęsta, tak samo zle warunki na początku, ale pewnie genetyka kiepska. 
czekam na opinie 😍

3143E621-73CB-43F4-AC58-34F9368FFB41.jpeg

25A2E2BE-5086-4906-A28C-871A673AC03B.jpeg

2565C321-194D-459E-976D-C344F7A6C80F.jpeg

63A38B74-9646-4666-BE35-FFBD3ADA9384.jpeg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bardzo możliwe ze maja za dużo. Używam bio bloom biogrow i top max tak jak w tabeli zalecają dałam dopiero do ostatniego podlewania czyli wczoraj, a poza tym mniej niż zaleca na początku polowe zalecanej dawki. 
 One odpowiednie warunki życia miały dopiero po miesiącu od kiełkowania dlatego pewnie takie nie wymiarowe 😃

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Handzimir napisał:

Teraz maja 69 dzień mysle ze powinnam poczekać ze ścinka- nie wiem tylko czy podlewać juz tylko woda.

są naładowane pierwiastkami więc tak podlewaj wodą

przynajmniej ta na pierwszym zdjęciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zajebał wodę i następne podlanie samo Pk i będzie ogień w chuj 🔥🔥🔥 azotem najebane aż miło, końcówki delikatnie jasne, ale tym to się absolutnie nie ma co przejmować, tylko obserwować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hejo 🙂 

Teraz dzień 86 chyba 😛 mysle ze to jeszcze nie czas na żniwa, choć nie powiem marzy mi się 🙈 uczę się patrzeć przez kieszonkowy mikroskop (na zdj narazie nie ma szans) i z tego co widzę większość trichomow jest mleczna. Ale bursztynu nie widzę a jeśli już to minimalnie i mam wrażenie ze to przez dotykanie 🤷🏽‍♀️
mam to sprawdzać codziennie ? 

56FFE658-866C-4349-8EDF-453662467429.thumb.jpeg.1525ba4d3760cd427b94a21da3371fd5.jpeg

EB6A2837-BF50-49B3-BD5C-1CF81F7C0511.thumb.jpeg.790dbb3e815f3c67b81459276fdd902d.jpeg

 

50934840-FDAE-4D4B-8162-EE0DB74A93E5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Udyr napisał:

@Handzimir dużo tam było dotykane po kwiatku jak widzę 😄

Tak obserwować codziennie, może brąz pojawiać się szybko.

Dokładnie to samo myślałem ktoś kiedyś napisał że jak się dotknie topa to w tym miejscu robią się bursztynowe trochomy, to nic tylko się cieszyć xD

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy nie macam- napewno nie specjalnie , a jeśli się zdarzy to przypadkiem przy oglądaniu przez to powiększające cudo. 
Ale jak mówicie ze za widać ze „macane” to widocznie za duzo przypadków 🤷🏽‍♀️ 
Dzięki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Handzimir Nie ma sprawy , sam wspomniałeś o dotykaniu, więc zapytałem po co, jak paluchami ich nie obłapiasz , a dotykasz tylko mikroskopem to nic tam nie nanosisz, ogólnie palcami nie dotykaj, bo możesz sobie na topa nanieść plechę, tobie palce nie spleśnieją, a topa szlag trafi.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy sama, ale to nieistotne właściwie. Jak już nauczę się patrzeć przez mikroskop i nie będzie mi wszystko się trzęsło to nie dotknę ni chu chu 😛

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Handzimir  A to przepraszam panią, myślałem , że to mężczyzna,  napisz do @Testera, by ci dał odznakę kobieta grower. 

@Tester Chyba trzeba dać odznakę tej pani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Handzimir Są różne odznaki , kobiata grower to zawsze rzadkość, więc są tu wyróżnione i pod szczególną ochroną, jak gatunki na wyginięciu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...