Skocz do zawartości
Format

Purple lemonade x4

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz pousuwac kilka duzych wiatrakow i te najslabsze mini topki tez mozesz zlikwidowac 😉 chociaz ja przy automatach nie usuwalem 😛

Koniec koncow nie ma tam az tak fest gest bo dosc dobrze sa dogiete i nie ma fest buszu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli używasz Advanced Nutriens to koniecznością będzie Bud Candy. Ja osobiście dorzucam to nawet do mojej organicznej uprawy od biobizza xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo halo dawałem jednej z roslinek szansę ale mega się opóźnia (od początku dziwnie wyglądała) dziś urosła najwyższa ale coś ma problem zakwitnąć jak trzeba jak myslicie ściąć i nie marnować miejsca? Czy trzymać już ja do końca? Względem reszty jest mega opóźniona i pytanie czy wgl coś z tego będzie bo wiecznie jednej trzymać nie będę 😅

16605847288021249069528275224280.jpg

16605847765084697315836452591031.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostały overdrive nie wiem czy nie za późno bo z moich obliczeń wynika że jeszcze max 3.5 tygodnia do ścięcia a wy co myślicie? 

16612731698904401074400479828210.jpg

16612732007732268308171773051462.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Format napisał:

bo z moich obliczeń wynika że jeszcze max 3.5 tygodnia do ścięcia a wy co myślicie? 

no gdzieś tak może być 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Format Nie przejmował bym się tym nie wcelowaniem z datą scinki, najwyżej ją przeciągniesz z  tydzień i łądnie wypłukasz tego overdriva  , jak widać że przyjmie więcej supli to ładuj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kartek o miła niespodzianka właśnie chciałem wstawić zdjęcie czy mogę robić jutro flush bo chodzi o to że wolał bym mleczne niż bursztynowe bo ponoć bardziej kanapowy wtedy buszek 😄

Tak się teraz panny mają i czy warto jutro je płukać bo tak daje im wtedy 2 tygodnie czy przetrzymać do weekendu np? Co do nawóz właśnie wlałem im małą dawkę bo dostały 2 dni temu i mają jakby końcówki wyblakłe i myślę że właśnie to może być od tego :p 

16619625731783622106857848879428.jpg

16619626541725755122463569044295.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Format  wyglądają zdrowo, ja bym im walnął pół dawki overdriva spokojnie.       ile bazowych supli dajesz ?  jaka masz wode do podlewania /? tam Eddie chyba radził dawać Bud Candy, dajesz ?  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kartek dalem 1.5ml na dobry litr wody i rozlalem na 2 panny a tak to dawałem co 1-2 podlania 4ml grow micro bloom i 2ml b-52 i overide tak na 1.5l wody i rozlewalem na 2 panny raz dałem wszystko X2 tyle że wody dałem 2l więc dawka z etykietki chciałem zobaczyć jak się zachowają nic im nie było hehe ale staram się uważać z tymi dawkami a bud candy niestety nie dokupiłem pokminie przy następnych dawałem im sól Epson raz na jakiś czas mała garske sypalem na 4 roślinki

@Kartek a co myślisz robić flush jutro czy poczekać do soboty? Chciałbym 2 tygodnie wcześniej go zrobić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Format Dokładnie jak @Udyr ci mówi, po co chcesz tankować w nią tone wody na raz i płukać jak nie masz zatrutej ani nic . w 2 tyg ładnie się wyje sama,  i 10 dni by starczyło . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podlewam woda z kranu odstawiam na 2 dni butelki hehe  @Kartek nie skumalem końcówki  lej 2 tyg ładnie się wyje ok kumam i 10 dni by starczyło w sensie że za 10 dni kosa czy 10 dni starczy na flush? 

Dobra to od teraz leci sama woda a flusha zrobię 7 dni około przed dostaną więcej wody akurat przed moim paru dniowym wyjazdem to zawsze mniejszy problem jeśli chodzi o suszę hehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...