Skocz do zawartości
Format

Purple lemonade x4

Rekomendowane odpowiedzi

@Format Ja tez bym lal wode. Rosliny sa lekko ciemnawe i zdrowe. Maja w sobie duzo pierwiastkow. Z nawozami jest tak ze to ze teraz im wlejesz to nie pomozesz w zaden sposob. Nie przyspieszysz wzrostu ani w ogole nic nie sprawisz ze bedzie jej lepiej szlo. Malo tego jezeli teraz dasz chociaz troszkd za duzo to tylko utrudnisz roslinie zycie i wzrost. Zablokujesz ja nadmiarem papu i beda problemy. Popali zaraz koncowki i zacznie sie wszystko pierd.. olic.

Ona nie jest glodna. Jest dobrze i zdrowo naladowana . Musisz pamietac ze to automat a on z miejsca jest gdzies o polowe mniejszy glodomor niz sezonowa roslina. Szybciej rowniez sie blokuje od nadmiaru odzywki ktora zamiast pomoc mu szkodzi.

Lej na razie sama wode. Wedlug mnie ten tydzien do konca jak nic. W przyszlyn tygodniu mozna cos pomyslec o papu. Poki co niech pracuja tym co maja. Tak na prawde to nawet ziemia dedykowana dla konopi ma nadmiar jedzenia jak dla automatu w poczatkowej fazie. Dowalisz teraz pierwiastkow to moze byc lipa a przekarmienie jest chyba gorsze niz delikatny niedobor ktory kozna szybko uzupelnic.

Informacje producenta chyba dotycza pelnosezonowych roslin jezeli chodzi o dawkowanie itp. Z tego co wiem ciezko gdzies znalesc w ogole odzywki dedykowane specjalnie dla automatow.. gdzies tam ponoc sa.. wiec dawki trzeba dzielic na pol z poczatku.

Jedynie co to ludzie ktorzy na tym forum maja pojecie to polecaja jakis ukorzeniacz czy enzymy startowe... ale to tez bardziej przy sezonach.

Pozwol temu automatowi rosnac i poprostu mu nie przeazkadzaj. Obserwuj go a on sam Ci wszystko pokaze. 

Ja osobiscie lalbym sama wode az do momentu pijawienia sie wszedzie preflowerow i jak zacznie juz intensywniej wchodzic we FLO to wtedy dawac jej odzywki na flo itp. Dajac jej na zapas teraz do przodu to niewiele zdzialasz a tak jak pisalem wyzej.. mozesz dziewczyna tylko zaszkodzic.. ale to tylko moje zdanie. 🙂

ktos moze miec inne 🙂 a Ty postapisz jak bedziesz uwazal 🙂

Pozdro 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dałem grow micro bloom do tego vood juice i tylko kapke big bud dałem 2 ml na 3l wody (wiadomo nie wszystko wlane) a z pannami z tyłu chyba wiem co zrobilem pisałeś że dawki są podane zazwyczaj na sezon na 14l ziemi* 😅 dałem chyba o ile pamiętam 5 łyżek azofoska i 1 dolomit i możliwe że mają za dużo ale ciul ważne że te 2 ładnie się rozwijają 😄

16593779605844716181415829042327.jpg

Jedna ma fajny kolorek 😁

16593782458477727614311195286193.jpg

Myślę że tak 3/4 dni i zrobie lekkiego fryzjera czy to zły pomysł? 

Edytowane przez Format

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Format napisał:

Myślę że tak 3/4 dni i zrobie lekkiego fryzjera czy to zły pomysł? 

nie ma potrzeby lepiej naginke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Format Też jestem zdania że lepiej LST zastosować w połączeniu ze SCROG da ci na prawdę świetne rezultaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z azotem wszystko okey, może trochę za sucho ? Wilgotnosc ? 

Nie ma co się przejmować z pewnością 

Fajnie wyglądają i napewno coś zaowocuje 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilgotność w granicach 60% 

Zauważyłem że jest to gdzieś na około 5liściach wręcz z dnia na dzień to się wydarzyło więc myślę że czegoś jej brakuje bądź czegoś za dużo  

1659711445453888496771160944317.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe są prędzej za dużo nawozu niż za mało 

Tylko przyspiesza kwitnienia bym lał bloom I na topki , znikome ilości azotu i będzie git 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednej z roslinek przełamał się szczyt nie wiem jakim cudem.

Pdwiazalem go ale raczej nic to nieda urwać czy zostawić jeszcze na trochę?  😢

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Format Powiem ci tak kup plaster opatrunkowy dobrze go zaklej na złamaniu tak żeby był sztywny całość oklej delikatnie izolacja żeby stabilnie trzymał się plaster, jest duża szansa że odżyje a złamanie się zrośnie. Wiem to na własnym doświadczeniu też mi pękła łodyga i to fatalnie a i tak koniec końców miałem sporo palonka z tej roślinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj została podwiązana dziś musiałem wyciagnac i na szczęście nie ruszyło się w żadną stronę jakby się lekko skleiła chciałem dziś dołożyć plaster ale jest problem bo to między bobkami więc nie tykam hehe nie wiem tylko czy fryzjera robić czy nie myślę że przy kolejnym podlaniu bo wiele na dole topkow a nie wiem już jak naginać puki co czekam na rady fachowców 😁😁😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...